Lubomír Volný, milovník konspiračních teorií, který se rozkmotřil se svým bývalým kolegou z SPD Tomio Okamurou, na Facebooku sdělil, jak to bylo ve skutečnosti s požárem katedrály Notre-Dame. A ujistil nás, že nic není náhoda.

„V nepřirozeně islamizované Francii registrují ročně stovky útoků na kostely, raketově roste antisemitismus a těsně před Velikonocemi na popel shoří jeden ze symbolů křesťanské historie Francie. Plameny ještě nepřestaly devastovat historický svatostánek kdysi hrdé země a její úřady již mají jasno, že se jedná o nehodu. Já tedy ne,“ napsal.

Volný totiž „nebude světu pokrytecky lhát“. Není prý možné, aby k něčemu takovému došlo v technologicky vyspělé Francii. A navíc jde o načasování: Už vůbec totiž není náhodné, že se vše stalo těsně před Velikonocemi.

„Nevěřím, že fracouzské úřady, vzhledem k rozsáhlé islamizaci země, budou mít odvahu pátrat po pravdě, a předpokládám snahu o zamaskování, popření i likvidaci jakýchkoliv indicií i konkrétních důkazů svědčících o opaku ve jménu ,politické korektnosti‘, strachu z pravdy a strachu z muslimské populace. Cítím s francouzským národem, který je nepochybně pod útokem sil, jež se jej snaží zničit,“ napsal poslanec Parlamentu České republiky.

Revue Forum Banner