Poslankyně ANO Lorencová oplákává Gorbačova, který však nezemřel

Eric Drooker

Bývalá novinářka a současná poslankyně Babišova hnutí Jana Lorencová na sebe po delší době opět upozornila. V sobotu se totiž na sociální síti podivovala, že česká média nereflektovala, že zemřel Michail Gorbačov. Lorencová, která sama sebe považuje za pojem v novinářském světě, si ovšem nevšimla drobného detailu. Bývalý prezident Sovětského svazu totiž stále žije a těší se zdraví.

 

facebook.com
Povzdech Jany Lorencové na sociální síti

Jana Lorencová má za sebou úspěšnou kariéru, ve které působila například v investigativním pořadu České televize Klekánice. Po vstupu do politiky ale zřejmě svůj čich na informace poněkud ztratila. Ačkoliv se v komentářích příznivců Lorencové objevuje kritika objektivity českého zpravodajství, Gorbačov zkrátka nezemřel.

Eric Drooker

Poslankyně hnutí ANO na sebe výrazně upozornila již před časem, když v Poslanecké sněmovně obvinila číšníky a servírky z toho, že ze svých dýšek sponzorují organizovaný zločin. Vzhledem k tomu, že k nepodloženému tvrzení došlo na půdě Sněmovny, nemusí podle našich zákonů Lorencová své obvinění nijak vysvětlovat, ani se za něj omlouvat, jak požadovali někteří zástupci z gastronomie.

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]