Poslankyně za SPD Karla Maříková objevila, že krev imigrantů není kompatibilní s krví Evropanů

Facebook

Karla Maříková. | FOTO: Facebook

Klenoty ženě sluší. Myšlenkové „klenoty“ nesluší nikomu. Poslankyně za SPD Karla Maříková se teď pustila do problematiky migrace a zdravotnictví současně. Výsledkem je myšlenkový klenot, jak se dalo tušit.

Na svém Facebooku nejdřív stvořila nadpis: „Nesnažme se být chytřejší jak příroda!“

V tomto případě výzva snad i zbytečná.

Pak následuje text:

„Migranti nesnášejí krev Evropanů. Kdyby se vrátili do svých domovin, tak by měli krve, která jim sedí, dost. Tohle je jasný důkaz, že do Evropy nepatří. Dám krásný příklad, kdy obyvatelé tropických a subtropických pásem trpí srpkovitou anémií, díky tomu jsou totiž imunní proti malárii, která se v této oblasti vyskytuje. Evropané tuto ‚imunitu‘ nemají. Příroda to způsobila tak, aby byli ve své zemi proti malárii chráněni, protože jsou v těchto zemích doma a my zase v Evropě. Ať se tedy migranti vrátí domů a budou mít krve, která je kompatibilní s jejich dost a neohrozí naše zdraví ani jejich.“

No ano, jistá homeopatická dávka pravdy tam je. Kdyby se migranti vrátili do své domoviny, tak by měli krve skutečně dost. O krev se postarají místní vládci typu diktátora Asada v Sýrii, popřípadě se krví hodně zabýval tzv. Islámský stát, když byl ještě při síle. Funguje to ovšem tak, že nejdřív je krve hodně a pak se některým lidem nedostává, protože už není tam, kde by měla být. Paní poslankyni by to měl někdo vysvětlit, bralo se to už na základní škole.

Dále z tohoto výkřiku není jasné, jestli si uprchlíci nějak masově stěžovali na to, že jim krev Evropanů nevyhovuje. Možná to ale zákonodárkyně myslela tak, že by sem mohli zavléct malárii, my na ni vymřeme a nepřežije nikdo (kromě imigrantů). Dokonce ani členové SPD, což by znamenalo pro další vývoj naší civilizace ztrátu.

Kdyby myšlenkové klenoty byly hmotné a paní poslankyně by si je ukládala do nějaké krabičky, už by jí to tam hezky chrastilo, jak je patrné z jejích dalších příspěvků.

Fantasmagorie této paní by nestály za zmínku, kdyby to nebyla zákonodárkyně. Můžeme jen doufat, že nás žádným zákonem nikdy neobdaří. Vzhledem k jistému úpadku její rodné strany toho snad budeme ušetřeni.

 

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]

Revue Forum Banner