Poslední obchod Petra Kellnera. Čtěte, co od něj mohl chtít Babiš

Andrej Babiš a Petr Kellner (profimedia.cz / ČTK)

Andrej Babiš a Petr Kellner | FOTO: profimedia.cz / ČTK

Týdeník FORUM přináší v aktuálním čísle informace o prodeji akcií ČD-Telematika, na kterých stát prodělal 650 milionů poté, co je prodal PPF Petra Kellnera. Týdeník FORUM, který je právě na stáncích, nebo si jej můžete předplatit ZDE, informuje o průběhu tohoto podivného obchodu a hledá i důvody.

Opravdu někdo věří tomu, že by PPF mohla získat stovky milionů, aniž by o tom věděl Andrej Babiš? Co se psalo v zápisníku Jaroslava Faltýnka? A jak s tím vším souvisí TV NOVA? O věci jsme mluvili s exministrem dopravy Antonínem Prachařem.

Toto zdaleka není jediné téma Týdeníku FORUM, který je na stáncích od čtvrtka 23. září. Získali jsme analýzu české dezinformační scény od Českých elfů. Můžete si přečíst, na koho jsou konkrétní osoby spojené s českými politiky zejména z SPD a KSČM napojeny – a jak to souvisí s tzv. kauzou ricin.

Velký rozhovor máme s Rudy Linkou, ale mluvili jsme také s předsedou STAN Vítem Rakušanem. Zabýváme se katastrofickou situací na polsko-běloruských hranicích a také Německem. Odchází totiž Angela Merkelová. V rubrice Historie se dozvíte něco o českých kořenech krásné Audrey Hepburn.

Kultura se zabývá novinkami z HBO – Scény z manželského života a Bílý lotos. V Nové Orientaci se vracíme k návštěvě papeže Františka na Slovensku a na fotografiích Jana Šibíka najdete tentokrát volební kampaně.

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]

Související články