Potřebujete uctít totalitního vůdce, nebo si veřejně něco pochválit? Najměte si profivítače

Aprílový pronájem vítačů (reprofoto slevomat.cz)

Aprílový pronájem vítačů | FOTO: reprofoto slevomat.cz

Pokud se chystáte na velkou slávu a nemáte potřebný počet lidí, kteří by vaší významnou návštěvu velkolepě uvítali, můžete si je pronajmout. Stejně jako to zřejmě udělali zaměstnanci Pražského hradu při nedávné návštěvě čínského prezidenta. Aby udělali radost nejen vůdci totalitního komunistického státu, ale rovněž našemu prezidentovi, využili akci oblíbeného slevového portálu.

slevomat vitaci - cele

Výhodná koupě na Slevomatu má jednu nevýhodu. Končí 1.dubna, tedy na apríla. I tak ale můžete na rychle svolanou demonstraci, například proti demokracii, oslavě oligarchy nebo pro zavedení elektronické evidence tržeb, získat velký počet mávačů, kteří z vaší akce udělají významnou událost, kterou zaznamenají i média.

cena vitacu

Balíček se skutečně vyplatí a vzhledem k tomu, že většina politických stran vyšla s účetní závěrky v plusu, je nejvyšší čas, začít pořádně vstoupit do předvolební kampaně. Hrad by mohl narychlo zkusit zavolat do Kremlu a zeptat se, zda by Vladimir Putin nestihl dnes alespoň na chvilku přiletět a nechat se vítězoslavně uvítat ve spřátelené zemi.

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]