Poučení z krizového vývoje v EU a společnosti: Není to dobré, ale bylo hůř

Eric Drooker

Při líčení hrůz, jaké přináší život v Evropské unii, máme pocit, že žijeme v nejhorší diktatuře našich dějin. Benjamin Kuras už vyjádřil truchlivě apokalyptickou naději, že Brusel padne, jako padly zatím všechny tyranie. Ulice jsou plné lidí, kteří jsou zotročeni eurosměrnicemi a až bolestí z regulací vypustí duši, pohřbí je tak leda imám. Do toho všeho chce Brusel lidem zakázat používat zbraně, což je problém, protože bezbranní potomci husitů pak nebudou mít čím střílet cizáky a vlastizrádce. Do jaké doby jsme se to narodili!

No dobře, to byl tzv. vtip. Ale teď si vemte, že dost lidí vidí svět právě takhle. Výhoda je, že se aspoň nenudí. O zábavu se ovšem někdy postarají i těm druhým.

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]

Související články