JIŽ DNES: Diskusní večer na téma „Migrační krize: čeká nás apokalypsa?“

Eric Drooker

Evropská unie prožívá nejvážnější krizi za dobu své existence. Způsobil ji už třetí rok trvající živelný příliv imigrantů do Evropy. Evropští politici jsou bezradní a nejednotní, summit následuje summit. Situace využívají ti, kterým jde o dezintegraci EU nebo prosazují cizí velmocenské zájmy.

Je třeba snažit se o racionální přístup: V čem je podstata problému? Co je a co není naše povinnost? Co lze očekávat do budoucna? A zejména, jak se problém promítá do naší vnitropolitické situace a co pro jeho řešení můžeme udělat my?

O tom budou na diskusním večeru Klubu na obranu demokracie v panelu debatovat senátor František Bublan, prorektor CEVRO Institutu Tomáš Pojar a předseda Klubu na obranu demokracie Bohumil Doležal. Diskusi moderuje JUDr. Petr Kolář.

Diskusní večer se uskuteční ve středu 16. března 2016 od 18:00 do 20:00 hodin v Michnově paláci na pražském Újezdě.

Jste srdečně zváni! Přijďte diskutovat na aktuální téma!

Podrobnosti naleznete v pozvánce:

Migrační-krize-diskusní-večer-KOD

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]