Pozvánka na seminář: „Vliv současných českých médií na férovou politickou soutěž“

Demonstrace za svobodu médií (Zbyněk Pecák)

Demonstrace za svobodu médií | FOTO: Zbyněk Pecák

Zajímá vás, jak se změnila politická soutěž v době, kdy média vlastní oligarchové, případně politici? Existuje nějaký způsob, jak tuto situaci změnit? A jak se na věc dívají nejen novináři, ale třeba také poslankyně Miroslava Němcová? Přijďte v úterý 16. 10. diskutovat do sněmovny.

Seminář pořádaný pod záštitou místopředsedů volebního výboru Miroslavy Němcové a Petra Dolínka ve spolupráci s internetovým deníkem FORUM 24 na téma „Vliv současných českých médií na férovou politickou soutěž“ se uskuteční v úterý 16. října od 14.00 hodin v budově poslanecké sněmovny – místnost č. 108/Státní akta.

Úvodní slovo pronesou Miroslava Němcová, místopředsedkyně volebního výboru, a Petr Dolínek, místopředseda volebního výboru.

Vystoupí Pavel Šafr, šéfredaktor deníku FORUM 24, Robert Čásenský, šéfredaktor magazínu Reportér, Jakub Patočka, šéfredaktor Deníku Referendum a Michal Klíma, člen správní rady Nadačního fondu nezávislé žurnalistiky.

Svou účast potvrďte ZDE.

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]

Revue Forum Banner