POZVÁNKA: Revolver Revue pořádá konferenci věnovanou Janu Lopatkovi

Eric Drooker

Časopis Revolver Revue pořádá konferenci věnovanou dílu a osobnosti Jana Lopatky, která se uskuteční ve středu a čtvrtek 8.–9. června 2016 ve Šporkově paláci (Hybernská 3) a bude zakončena na afterparty se slavnostním předáním Ceny Revolver Revue a dalším programem v Klubu FAMU (Smetanovo nábř. 2, 9. června od 19 h).  Konferenci Revolver Revue pořádá ve spolupráci s Ústavem české literatury a komparatistiky FF UK. Všechny důležité informace naleznete na facebookové události akce.

Kromě spolupracovníka Svobodného fóra a Lopatkova přítele Bohumila Doležala na konferenci vystoupí Petr Blažek, Jiří Brabec, Adam Drda, Michal Kosák, Robert Krumphanzl, Marie Langerová, Miroslav Petříček, Terezie Pokorná, Jan Pospíšil, Marie Smějsíková, Michael Špirit, Jan Šulc, Veronika Tuckerová, Marek Vajchr, Miroslav Vodrážka, Daniel Vojtěch, Eva Vrabcová a Paul Wilson.

Konference-Jan-Lopatka_program

 

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]

Související články