Pracovník McDonald’s prozradil, v čem spočívá „tajné menu“, které je opředeno mýty

Ilustrační foto (pexels.com)

Ilustrační foto | FOTO: pexels.com

Mnoho lidí, kteří navštěvují řetězec fastfoodů McDonald’s, slyšelo o tom, že tyto restaurace nabízejí speciální menu. Takové, které dostanou jen vyvolení a nikde není uvedeno, co přesně obsahuje. Britský deník Daily Mirror nyní přišel s informací od bývalého zaměstnance, kde je možné si tajné menu objednat.

O specialitě MsDonald’s kolují legendy. Nikdo sice neví, co přesně by měla obsahovat, ale proslýchá se, že mezi tajnými burgery figurují například „Mega Mac“ nebo „Land, Sea and Air Burger“. Ten by měl být skutečnou lahůdkou, protože v jedné housce skrývá mleté hovězí maso, smažené kuře a rybí filet. 

Podle Jacka, který byl trenérem personálu v „Mekáči“ čtyři roky, je však skutečnost jiná. Žádné tajné menu prý neexistuje, ale to by nemělo bránit zákazníkům, aby si ho objednali.

Bývalý zaměstnanec řetězce si myslí, že by každý měl mít možnost si svou objednávku přizpůsobit podle vlastních představ. „Díky sociálním sítím se tajné menu stalo hitem. Nechával jsem zákazníky žádat o bláznivé výrobky, jako je »Mega Mac« nebo »Land, Sea and Air Burger«,“ říká Jack. 

„V nabídce to sice nebylo, ani jsme nebyli vyškoleni k vytváření těchto objednávek. Obvykle jsem se prostě zákazníka zeptal, z čeho se položka skládá a co by chtěl přidat,“ vysvětlil. 

Jackova slova podpořili i další zaměstnanci celosvětově známého fastfoodu. „Neexistuje žádné oficiální tajné menu, ale většina zaměstnanců McDonald’s ví o variantách, považovaných za tajné menu. Například pokud si objednáte »Monster Mac«, zaměstnanec pravděpodobně bude vědět, co máte na mysli,“ sdělil jeden z pracovníků řetězce.

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]

Související články