Pracovník supermarketu poradil, jak uklidit nákup do tašek bleskovou rychlostí

Ilustrační foto (AdobeStock)

Ilustrační foto | FOTO: AdobeStock

Není moc lidí, které by bavilo nakupování potravin ve velkém. Kromě toho, že se vždy utratí spousta peněz, množství zboží se také musí naskládat do tašek, což nejen zdržuje, ale také kvůli tomu mnohdy vznikají stresové situace. Jak se jim vyhnout radí The Daily Mail.

Zaměstnanec populárního řetězce obchodů se na TikToku podělil o to, jak můžete místo zběsilého skládání nákupu do tašek proběhnout pokladnami ve velké rychlosti.

Miloš Zeman s Vladimirem Putinem (ČTK)

Pracovník supermarketu Liam Kirley, vysvětlil, jak může jednoduchá změna místa, kam jsou tašky na pásu umístěny, změnit celý proces úklidu zboží. Zatímco většina z nás má tašky v ruce nebo ve vozíku, měli bychom je podle prodavače umět dobře umístit na pokladní pás.

Liam navrhuje položit jednu tašku na pás a za ni pak vložit zboží, které do ní chcete dát. Pak celý proces zopakujte. “S tímhle trikem budete rychlejší,” říká.

Mnoho lidí na sociální síti tento nápad velmi ocenilo. Našli se ovšem i tací, kteří měli špatnou zkušenost s obsluhou kasy. “Ne každý pokladní to pochopí. Jednou jsem šla nakupovat a udělala to. Ten člověk se natáhl a vzal všechno, co jsem v tašce nechtěla,” napsala jedna nakupující.

“Rozděluji si zboží podle toho, jak ho chci mít zabalené, a pokladní se pokaždé natáhne a vezme si věci zezadu,” souhlasila další.

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]

Související články