Praktický manuál aneb Kterak poznat slušného Čecha a správného vlastence

Eric Drooker

Poslední dobou se zejména na sociálních sítích stále častěji vyskytuje živočišný druh označující sám sebe termínem „slušný Čech“ nebo „vlastenec“. Protože je to ale označení poněkud matoucí, slovníkovým významům užitých pojmů na hony vzdálené, může se hodit stručný manuál shrnující charakteristické znaky, podle kterých je zaručeně poznáte.

Slušný Čech neumí česky. Píše jako imigrant po tříměsíčním kursu, a když je upozorněn na ostudnou neúctu ke své české mateřštině, odpoví zpravidla hromadou nadávek. Některé umí dokonce napsat správně.

Slušný Čech nemá páru o české historii. Proto se na například demonstracích navléká do kostýmu německého rytíře, v domnění, že bude pokládán za rytíře blanického. V převleku za křižáka huláká husitské chorály.

Slušný Čech brání křesťanské hodnoty. Například tím, že protestuje proti křesťanským uprchlíkům, protože to beztak jsou taky nějací hnusní čmoudi.

Vystoupení z EU a NATO a „svrchovaný český stát“ je přesně to, co si přeje Vladimir Putin. (ČTK)

Slušný Čech hrdinně hájí evropské hodnoty. V čem podle něho spočívají? Třeba v tom, že ty „slimáky“ by bylo dobré střílet. I s těma jejich parchantama, stejně z nich nic lepšího nevyroste. No dobře, tak je tedy jenom hnát zpátky. Do války.

Slušný Čech brání důstojnost českých paní a panen. Je ochráncem proti těm přičmoudlým muslimáckým primitivům, pro které je žena jen hadr na podlahu. A pokud to některá ta zatracená sluníčkářka nechápe, tak je jí třeba obratem vysvětlit, že je blbá *íča a *unda, a popřát jí znásilnění mnoha černými **koty.

Slušný Čech a vlastenec se hrdě zdobí georgijevskou stužkou, mává vlajkou neexistující „Novorossije“, ví, že žádná Ukrajina neexistuje a provolává slávu Putinovi.

Slušný Čech dobře ví, že největšími vlastenci jsou Konvička, Okamura, Bartoš a Brichta. Musláky je přece třeba vlastenecky semlít na moučku nebo zavřít do koncentráku a sluníčkům pohrozit šibeničkou či pistolkou. Fašisti a kolaboranti jsou všichni, kteří s tím nesouhlasí. Ať žije Zeman!

Slušný Čech sbírá víčka na nemocné děti a všude o tom mluví. Kdo neskáče kolem víček, není Čech. Kdo pomáhá jiným než českým dětem, nedejbože efektivněji než tímhle stupidním způsobem, je vlastizrádce.

Slušný Čech ví, že televize lže, protože nevysílá strhující odhalení, která se lze dočíst na Sputniku či Aeronetu.

Slušný Čech nenávidí každého, kdo má víc než on, protože to je nefachčenko, který si nakrad. Ze všeho nejvíc nenávidí kavárnu, neziskovky a Kalouska. Ti všichni musejí viset.

(Doplnění názornými příklady přímo z pera slušných Čechů najdete s největší pravděpodobností v diskusi.)

 

 

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]