Pravý vlastenec si roušku nenavlékne! Nedivte se, trpí poruchou sobeckého genu

Demonstrace antirouškařů. (Alena Spálenská / se svolením autora)

Demonstrace antirouškařů. | FOTO: Alena Spálenská / se svolením autora

Opakovaně apeluji, aby úřady v žádném případě neuvažovaly o zavedení povinného očkování proti covidu-19 pro dospělé. Omezili bychom tím jejich demokratické právo chovat se jako idioti, demokratické právo vlastním zanedbáváním základní zdravotnické prevence onemocnět a konečně i demokratické právo umřít na vlastní předsudky a omezenost. Proto bychom – myslím tím celá společnost – rozhodně neměli takovou nařízenou povinnost připustit.

Na druhou stranu je naší povinností chránit společnost před těmi, kteří se odmítají očkovat. To znamená nepouštět neočkované do hromadné dopravy, restaurací a kulturních zařízení. A také by si měli v momentě, kdy se na podzim následkem zanedbání prevence nakazí některou z vylepšených variant viru SARS-CoV-2, platit léčbu. Na rozdíl od kuřáků a alkoholiků si ji nepředplatili ve spotřební dani. Nařizovat jim očkování je přesto proti zájmům společnosti.

Rady pana Tománka

Aktivista Zdravého fóra pan Jan Tománek, scenárista, napsal 6. července na svůj facebook: „Nepřestává mě fascinovat, kolik lidí v tom horku ten hadr pořád v obchodech nosí – vlastně jsem vždycky jediný bez… Bojí se lidé viru? Samozřejmě že ne! Kdyby zítra řekl Babiš, že je nosit nemusí, všichni ti agilní, i když by se fakticky nic nezměnilo, by je okamžitě sundali – jen hloupost, stádovost a poddanost!

Michael Kocáb a Michal Pavlíček (ČTK)

Dovolte mi tedy pár rad: Z obchodu nebo ODKUDKOLI vás nemůže NIKDO vykázat! Na to neustále myslete – vše je jen o vaší DOBROVOLNOSTI tyto hlouposti dodržovat. Pokud by se o to nějaký manažer pokusil, vysvětlete mu (pokud to neví a jen nehraje divadlo), že jeho diskriminační přečin by byl daleko vážnější než vaše nenošení roušky a že byste se postarali, aby přišel o své místo – a to si buďte jisti, že zvláště manažeři velkých řetězců si toto velice rozmyslí…

Manažer ani kdokoli vás nemá právo JAKKOLI kontrolovat – tím, že vás kontroluje, na sebe bere pravomoc, kterou má pouze hygiena – a toto je to trestný čin: Přisvojení si pravomoci úřadu.

Kdyby – tak návod pro policii: Prokázat totožnost, ale NEVYPOVÍDAT – cokoli neuvádět do protokolu a nechat si pouze zapsat přestupek do přestupkového řízení. Vtipné je, že tím to končí, protože dál se to nikdy nedostane. Protože v přestupkovém řízení musí mít policie nějaké důkazy, a ona je v tomto případě není oprávněna jakkoli zajišťovat – tedy pokud se nepřiznáte. Ale toto je myslím opravdu krajní řešení, které zvlášť teď v létě nenastane – sám chodím rok bez roušky, a nikdy jsem se k policii ještě nedostal – věřím, že jsou rozumní a opravdu mají na starosti jiné věci než buzerování lidí.“

Tolik Jan Tománek.

Sobecký gen a pud sebezáchovy

Na počátku byla miliony let jen plazma, nyní zde sedíte Vy a čtete na obrazovce tento text. To je důkazem, že se hmota – aniž bychom přesně věděli proč – strukturuje a vytváří složitější a složitější systémy. A vyvíjí se. Nejdál se vyvinula do podoby hmoty živé a ta se vyvíjí přírodním výběrem, evolucí. Co je stabilní a výhodné, vydrží, co je nestabilní a nevýhodné, odpadne. A tato evoluce neplyne, ale skáče. Poskočí a zamrzne, a pak dlouho nic, než zase poskočí.

Dopředu evoluci tlačí sobecký gen. To JÁ, které chce přežít, to JÁ, které se chce replikovat. Ne JÁ ve smyslu freudiánském, ale genetickém. Konkrétně váš gen chce přežít a replikovat se – to je hnací síla sexuality, nejmocnější složky našeho podvědomí. K tomu, aby se gen replikoval, však musí jeho nositel především přežít. Pokud se vytratí pud sebezáchovy, evolucí se takový jedinec sám vyloučí z příběhu. Nepřežije, nepředá geny a skončí jako slepá vývojová linie. Evoluce je základní princip hmoty a nelze se jí úspěšně postavit. Pokud u části našich spoluobčanů došlo k poruše sobeckého genu, nebraňme jim svobodně vymřít!

FORUM 24 (archiv)

Víte, že můžete jít sedět až na dva roky?

Tak se jmenuje příspěvek na blogu pana Tománka z 9. července. Píše v něm: „Roušku může kontrolovat a vyžadovat POUZE HYGIENA – a ostraha a prodavač nebo kdokoli jiný vás prostě NEMŮŽE kontrolovat jen proto, že: „mu to řekl šéf, že by ho vyhodili z práce, že musí, že se přeci rouška nosit musí, že to dělají všichni…“

Tu pravomoc kontroly roušky nemá dokonce ani policie a nemůže vás „jménem zákona“ vyzvat k nasazení roušky. Může s vámi jen sepsat přestupek a v extrémním případě by mohla trvat na tom, abyste nepokračovali v páchání přestupku.

Mluvte s těmi „lidovými kontrolory“ a zeptejte se jich, jestli vědí, že po nich chce šéf věc, za kterou mohou jít na dva roky sedět. A ať se toho šéfa zeptají, jestli on za ně pak na ty dva roky půjde sedět místo nich, jen proto, „že to tak dělají všichni“! A pokud by ve svém jednání pokračovali, zavolejte tu policii, kterou vyhrožují, na ně naopak vy a podejte na ně trestní oznámení, protože zákon porušují očividně oni, a ne vy! Oba texty samozřejmě konzultovány s našimi právníky Zdravého fóra.“

Nenechat se nakazit mým právem zřejmě není…

Napíšu právníkovi Zdravého fóra, zda tedy nesmím v hromadné dopravě požádat spolucestujícího, aby si nasadil roušku. „Abychom se vyhnuli nedorozuměním, pokusím se věc vysvětlit co nejjednodušeji: Občan smí požádat cestujícího ve vagonu metra, aby si nasadil roušku, ale cestující není povinen si ji nasadit, může jeho žádost prostě ignorovat. Požadovat nasazení roušky, v současné době respirátoru či nanoroušky, je oprávněn pouze ten orgán veřejné moci, který k tomu má ze zákona pravomoc,“ odpoví obratem JUDr. Tomáš Nielsen.

Netroufl jsem si zeptat se, jestli mám právo sjetému nitrožilnímu uživateli pervitinu nakaženému hepatitidou C v tramvaji odstrčit ruku, když mne bude chtít píchnout svou injekční jehlou. Nezeptal jsem se proto, abych pak, až to nějakej magor zkusí, neměl zábrany. Kdyby to náhodou bylo protiprávní jednání, či přímo diskriminace smažek, tak ať to radši nevím předem.

Jak pan Lorenz poučoval o vlastenectví

Z korespondence českých vědců a pseudovědců by měl někdy vrásku i zkušený psychiatr. Přikládám ukázku…

Richard Lorenz: Zdravím Vás, paní doktorko, víte o tom, že COVID virus nebyl izolován. Tyto 4 stránky jsou jen výňatkem z podrobného časopisu o „covidové pandemii“. Pokud byste měla zájem o celý časopis, tak Vám po vašem souhlasu napíšu adresu. Tyto informace se z našich vlastizrádných veřejnoprávních médií nikdy nedozvíte!

Helena Jiřincová: Vážený pane, přikládám publikaci zobrazující jeden z prvních virů z Wuhanu a současně sekvenci a fotky z virové kultury prvého SARS-CoV-2 detekovaného na území ČR. A prosím o zaslání onoho plátku, který jste použil jako argument.

Richard Lorenz: Děkuji za vaše vysvětlení i podklady, jako laik se s Vámi nechci dohadovat s PLÁTKEM o vaší profesi. Nemáte-li zájem o časopis ve kterém by jste se dozvěděla jak vše začalo od počátku až do nyní, pak co s tím?! Posílám Vám Něco o Billu Gatesovi abyste si udělala ucelenější obrázek o člověku, který ovládá celý svět. Posílám i vynálezce PCR testu Kary Mullise abyste se dozvěděla co sám říká o svém PCR vynálezu. K Billu Gatesovi -(vakcinačnímu propagátorovi)- dodávám i posílám 2 dodatky, že sám nemá ničím očkované své 3 děti, proč? Není samo o sobě už tohle varovným signálem, že hraje falešnou hru?! Proč se alespoň tuto zprávu nedozvíme z našich oficiálních – veřejnoprávních médií? O čem to svědčí?! (přiloženy čtyři stránky ofocené z časopisu Radix)

Týdeník FORUM (FORUM 24)

Helena Jiřincová: K izolaci viru – možná se to nějakému „odborníkovi“ nepovedlo, což by byl opravdu případ super neodborné práce, protože pokud lze říci, že nějaký virus roste dobře a snadno, tak je to právě SARS-CoV-2. Vím o tom, že máme vyizolováno mnoho různých variant SARS-CoV-2. Dokonce i vzorky z prvých 3 případů detekovaných na území ČR, tedy u nás v laboratoři, jsme přes ohromnou pracovní zátěž zpracovali tak, že máme čistou virovou kulturu. V současnosti máme vyizolovány všechny alértní varianty, které jsme měli možnost získat z terénních laboratoří v ČR, tedy variants of concern, variants of interest a variants under investigation či under monitoring kromě: C.36.3 a varianty lambda C.37, kdy jsme měli extrémní nedostatek materiálu pro izolaci a sekvenaci. Máme i elektron mikroskopické obrázky, sekvence v GISAID včetně accession kódů. (poznámka autora: k vidění zde) Tyto kmeny rozdáváme laboratořím, které se věnují virus neutralizačním testům, dále laboratořím, které se věnují vývoji léků, a obecně výzkumným laboratořím a rovněž dle SUJB pravidel i výrobcům diagnostických souprav v ČR.

Pokud se podíváte do Evropského virového archivu EVAg, pak zjistíte, že takovýchto izolátů je mnoho. Rovněž podvod s MMR vakcínou je mi znám, je to podvod z let sedmdesátých, a prosím tedy, neplýtvejte svojí energií na poučování odborníků. Pokud nás něco ohrožuje, pak důvěra v konspirační a jiné manipulační teorie. Nechápu, proč si za bernou minci vezmete vždy nepodložené demagogické a často zfalšované zprávy. Tedy tímto samozřejmě váš vlastizrádný časopis odmítám.

Tolik diskuse. K totožnosti diskutérů dodávám: Pana Richarda Lorenze Google zná, email, ze kterého psal, Google nezná. Přesto nelze vyloučit, že existuje. Ovšem inkriminované obrázky z časopisu Radix chodí řetězovými emaily mezi důchodci. Paní doktorka Helena Jiřincová je pak vedoucí Národní referenční laboratoře pro chřipku a nechřipková respirační virová onemocnění, tedy nejvyšší autorita přes genetiku koronaviru v České republice. Národní referenční autorita. A že paní doktorka Jiřincová nezná Radix, časopis každého vlastence? To je skutečně vlastizrádné!

Pavel Šafr – kniha Češi mezi pravdou a lží (archiv)

Měla by se nad sebou zamyslet. Časopis prodává společnost Majitelé mozku, s.r.o., kde je většinovým podílníkem pan Pavel Kamas. Ten je zároveň většinovým vlastníkem ve vydavatelství guidemedia etc, s.r.o. A něco z jeho produkce intelektuálně vzrušujícího a vlasteneckého čtiva by si paní doktorka opravdu přečíst měla!

Protirouškový slovník

V průběhu psaní tohoto článku mi přistálo v mailu: „Po přečtení Vašeho článku bych Vám rád upřesnil momentální aktuální slovíčka, některá se vyskytující i ve Vašem textu, pohledem druhé strany než je ta Vaše, pro rok 2021.

respirátor – ochranná pomůcka určená pro průmyslové využití

plynová maska – bezpečnostní potřeba pro ochranu před toxickými látkami

mainstream – v souvislosti s koronou – proud, šířící jediný správný světový názor

covidismus – jediný správný světový názor

koronavirus – prostředek pro šíření strachu

nakažený jedinec – důvod pro šíření strachu

každý ví – idiotská formulace marně předpokládající, že každý přece musí vědět

30 – číslovka, měnící se podle potřeby panikáře na 40, 50, může být bez problémů i 60

smrt – nevratná změna života pro každého jedince, a to překvapivě, i pro toho s rouškou

lockdown – neschopnost řešit problém systémově, logicky a s rozumem, protože lidé nenosí roušky

zákaz – v souvislosti s koronou – neschopnost řešit problém systémově, logicky a s rozumem, protože lidé málo nosí roušky

epidemiolog – neznámý jedinec v roušce, s šancí na svých 10 minut slávy, který se brzy opět stane neznámým jedincem, ale než se tak stane, vidí jako jediné řešení roušky

odborník – v souvislosti s koronou – neznámý jedinec v roušce, který dokáže zničit jednu generaci školáků a pořád nemá dost

Švejk – hlavní postava knihy Osudy dobrého vojáka Švejka, poukazující na nebetyčnou blbost lidí, stejnou v jakékoliv době

bezrouškovci – lidé se selským rozumem a se schopností rozlišovat jednotlivá prostředí

bezrouškoví idioti – lidé bez selského rozumu a bez schopnosti rozlišovat jednotlivá prostředí

policie – v souvislosti s koronou – přesilovka tři na jednoho

ilegalita – v souvislosti s koronou – jediná možnost žít normálně, tzn. bez roušky

protirouškové hnutí – společnost uměle vytvořená rouškovým hnutím pod debilním heslem – moje rouška chrání Tebe, Tvoje rouška chrání mě

selhání pudu sebezáchovy – nošení roušky 24 hod. denně

rypákovec – jedinec nosící roušku 24 hod. denně

super rypákovec – jedinec, obhajující nošení roušky 24 hod. denně

mega rypákovec – jedinec, nutící ostatní jedince nosit roušku 24 hod. denně

flastency – schválně blbě napsané slovo vlastenci

očkování povinné – povinnost

očkování nepovinné – volba

asertivita – schopnost respektování názoru ostatních

agresivita – neschopnost respektování názoru ostatních

Váš bývalý dlouhodobý pravidelný čtenář a současný dlouhodobý pravidelný čtenář REFLEXu Laďa Vedra, Kravsko.“

Co říci závěrem?

V den, kdy mi do emailu přistál tento protirouškový slovník, hygienici oficiálně oznámili, že už i v ČR převládla mutace delta. Už 2. července, začátkem měsíce, bylo jasné, že je zle. „Je pravděpodobné, že vzestupný trend šíření mutace delta může pokračovat i přes přijatá opatření proti importu viru na naše území. Je to dáno i faktem, že delta mutace se snáze šíří. V porovnání s takzvanou britskou mutací, tedy variantou alfa, je její schopnost se šířit o 40 až 60 procent vyšší, to znamená, že stačí i nižší množství viru k tomu, aby se citlivý jedinec nakazil,“ shrnula tehdy výsledky vedoucí Národní referenční laboratoře pro chřipku a nechřipková respirační virová onemocnění RNDr. Helena Jiřincová (co nečetla Hitlerovy projevy vydané v Brně). „Očkování je jednoznačnou prioritou v prevenci šíření viru. Pro ty, kteří se nemohou nechat očkovat, například ze zdravotních důvodů, je důležitá proočkovanost nejbližšího okolí. Samozřejmě velice důležité je i zodpovědné cestování. Je potřeba, aby veřejnost vnímala tento fakt a pomáhala aktivně zabránit přenosu viru dodržováním všech opatření.“

Závěrem proto vyzývám všechny, ale opravdu všechny odpůrce očkování, bojovníky proti rouškám, české vlastence: VE JMÉNU BLAHA TÉTO ZEMĚ, VE JMÉNU JEJÍHO ROZKVĚTU A ROZKVĚTU INTELIGENCE JEJÍHO NÁRODA, VE JMÉNU JEJÍ BUDOUCNOSTI: VYTRVEJTE VE SVÉM BOJI A NENECHTE SE OČKOVAT!

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]