Před několika dny koupil Babiš své milé kožich z norka, dnes se cítí být ochráncem norků

Eric Drooker

To, co jsme odhadovali ve včerejším textu, se po několika hodinách naplnilo. Andrej Babiš skutečně slíbil, že udělá vše pro to, aby skončil chov zvířat pro kožešiny. Jeho píáristé se chopili příležitosti od obránců zvířat. Jenže nepočítali s tím, že lidé mají paměť.

A tak dnes koluje odkaz na necelé dva týdny starý článek extra.cz pojednávající o tom, že partnerka Andreje Babiše, Monika, dostala od svého milého (ministra financí ČR) norkový kožich za milion korun. A má radost. „Norkový kožich s našitými norkovými květinami různých barev Andreje nestál zrovna málo. Tento kožich, který se vyrobil jen v minimálním počtu kusů, stál 38 000 dolarů. V butiku cenu zaokrouhlili na rovný jeden milion korun! .Jsem tak šťastná, holky, VIVA Roma!‛ pochlubila se Monika svým kamarádkám skrz fotku v onom předraženém kabátku,“ píše extra.cz.

Je to přesně tak, jak jsme uvedli ve včerejším textu. Když se z prominentního komunisty dokázal proměnit ve velkého „demokrata“, proč by se nemohl proměnit z řezníka v milovníka zvířátek. Navíc, jeho píáristům se teď dost nedaří, lišky a norci se hodí.

Před dvěma týdny kupoval Andrej Babiš norkový kožich, dnes se cítí být ochráncem norků. Co k tomu říci.

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]

Související články