Před volbami se prý objeví kompromitující materiály na Sobotku i Babiše

Eric Drooker

Podle informací serveru Neovlivní.cz se objevily materiály, které mohou zdiskreditovat premiéra, odvolaného ministra financí nebo Miroslava Kalouska. Údajně se má jednat například o detaily podezřelých privatizací či prodeje státních podniků.

Materiály, které by mohly zahýbat výsledky voleb, zřejmě unikly z takzvané protikorupční služby, která již před policejní reorganizací měla problémy s úniky ze spisů.

Jak píše server Neovlivní.cz, kromě dokumentů na Bohuslava Sobotku, Andreje Babiše a Miroslava Kalouska by měly být k prodeji i záznamy odposlechů, které vznikaly při vyšetřování některých případů.

Seznam kauz sice zatím není známý, ale zdá se, že majitelé kompromitujících materiálů mají dost informací na různé politické subjekty a jejich členy. Přestože by se mohlo jednat o materiály, které významně ovlivní podzimní volby, jsou prý „k mání“ za stovky tisíc.

 

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]