Přední „vlastenci“ se slétli na svůj sabat a hýřili myšlenkami

youtube

Umlčovaná elita národa se konečně mohla vyslovit. | FOTO: youtube

V sobotu se na zámku Příčovy u Sedlčan konala akce pod názvem Vlastenecké setkání. Mezi vlastenci, kteří přišli, bylo možno vidět a slyšet Petra Hampla, Lenku Procházkovou, Benjamina Kurase, Petra Žantovského, Michala Semína, Jaroslava Foldynu, Martina Konvičku a Ladislava Jakla. Mezi tématy bylo: porovnání změn ve společnosti od sametové revoluce po současnost, vlastenectví a vliv globálních médií.

Kdo má pocit, že o něco přišel, ať si vyhledá příslušná dezinformační média.

Akci zahájil společenský myslitel Petr Hampl, který projevil obavu, že změny režimu, v které se doufalo před třiceti lety, jsou nenaplněny. Také naznačil, co lidi jako on a další vlastence odlišuje od nevlastenců: „To, co vlastenecké lidi odlišuje od těch sluníček, není, že jen máme jiné názory, ale že máme i jiné povahové rysy.“

To měl nepochybně pravdu, ačkoliv to asi myslel jinak.

Lenka Procházková pohovořila ve svém obvyklém stylu za použití barvitých přirovnání: „Poslední změna politického režimu v naší zemi sice proběhla sametově, ale když se ohlížíme na ta tři desetiletí, která následovala pod heslem budování demokracie, připomíná to spíše rozebírání nosných zdí podle asanačního záměru, který ještě zdaleka nebyl dokončen… Proč jsou alternativní média pod dohledem ‚čučkařů‘ a proč je tak nenávidí pátá kolona?“ Také ji napadlo, že by u nás mohlo vzniknout alternativní školství.

Bývalý ministr Jaroslav Bašta projevil obavu o naši obranu: „Víte, k čemu vždycky sloužily kolonie?“ Obává se, že za migrační krize k nám někdo pošle „ty nepohodlné“.

Dost neotřele působí názory vlastence a místopředsedy spolku Zemská domobrana Ivo Gece. Nejde ani tak o poměrně nudná sdělení, že jsme kolonií a nikdo nehlídá hranice, takže si lidé chodí, jak chtějí, ale jeho pohled na technologie, které ovlivňují lidskou mysl a využívají je západní země, které pokračují ve studené válce. Odhalil také, že premiéra Andreje Babiše přeprogramovali, když byl v sídle CIA v Langley: „Můžete si všimnout, pan premiér byl v Langley a vrátil se úplně jako jiná osoba!“ Babiš není jediný postižený: „Máme tady chemtrails, máme tady drogy. Ti, kdo berou drogy, jestliže dneska jsou falšovaná léčiva, ta oficiální, co myslíte, že vám přimíchávají do těch drog? Proč jsou sluníčkáři sluníčkařema, mě napadá to, že většina z nich má zkušenost s drogami a prostě mají přeprogramovanou, změněnou osobnost právě těmito novými technologiemi.“

Vlastenec a poslanec za ČSSD Jaroslav Foldyna podpořil právo autoritářských vlád řádit si podle libosti: „Každý ať si na vlastním území žije, jak uzná za vhodné. Je to jeho země, nikoli země všech. Nikdo přece neví lépe, jak mají žít Češi než Češi samotní, nikdo neví lépe, jak mají žít Poláci než Poláci, nikdo neví lépe, jak mají žít Maďaři než Maďaři.“

K tomu bychom mohli snad jen dodat, že jistě nikdo neví lépe jak žít na Farmě zvířat než zvířátka. Zbytek si každý domyslí.

Vlastenec a bývalý ředitel politického odboru Kanceláře prezidenta republiky za Klause a dnes člen RRTV Ladislav Jakl odhalil, že žijeme v totalitním režimu. Ten dnešní je ale obzvlášť rafinovaný, protože mu nestačí nástroje moci, ale „snaží prostoupit na kůži každého z nás a obrat nás o naši intimitu, identitu, soukromí i mezilidské vztahy a o to, co dělá společnost společností“.

A tak dále.

Zvláštní je na těchto lidech, jak neustále trpí pocitem pronásledování a vytlačování na okraj společnosti. Přitom stejné názory, jaké zaznívaly na tomto bizarním sabatu, hlásají poslední dva prezidenti, někteří místopředsedové Sněmovny a poslanci, největší soukromé televize a noviny a je jich plný internet. Někteří bratři vlastenci vysedávají v mediálních radách a dozírají na média, která by chtěli zničit. Antiimigrantské tažení je součástí politiky posledních dvou vlád. Teď se v rámci konzervativních hodnot ozval nejbohatší Čech, co si financuje bývalého prezidenta a ze státní návštěvy Číny si odveze dnešního prezidenta svým letadlem. Opravdu pozoruhodný disent.

Ochotnická vystoupení a blábolení nad pivečkem u nějakého zámečku jsou ale jen takový folklor. Tihle lidé jsou jen hvězdná pěchota, která by svou roztomilou zmateností neměla zakrýt, že na metastázování ruského a čínského vlivu se u nás pilně pracuje na jiných místech. Sám patriarcha prokremelských kolaborantů Zeman působí už spíš jen jako loutka, který svou snaživostí celý projekt trochu nevhodně dekonspiruje. Aspoň tím ale testuje, jak daleko tahle parta ve své drzosti může zajít. Zajde přesně tak daleko, jak se jí to dovolí.

A pokud jde o to naprogramování v cizích centrálách, napadnou nás spíše jiná jména a jiné centrály než Babiš a CIA.

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]

Revue Forum Banner