Předplaťte si Revue FORUM a čtěte o misi EU nebo rozhovor s Dominikem Haškem

Eric Drooker

Připravujeme pro vás Revue FORUM, která bude opravdu plná jedinečného obsahu. Hlavním tématem je kontrolní mise Evropské unie v České republice, která se zabývala střetem zájmů Andreje Babiše. Přinášíme ale také rozhovory – s Dominikem Haškem, Danem Bártou nebo Jiřím X. Doležalem.

Proč si Dominik Hašek neváží Andreje Babiše? A kdy bude kandidovat na prezidenta? Legendární brankář tohle všechno říká ve velkém rozhovoru pro Revue FORUM. Pokud si nyní objednáte předplatné, budete mít v pondělí 9. března časopis doma ve schránce.

PŘEDPLATNÉ REVUE FORUM ZDE

Dan Bárta je zpěvák, ale jeho velkým zájmem jsou vážky. V souvislosti s tímto koníčkem se zajímá o klima. A co je problémem České republiky? „Vládne nám Agrobaron č. 1,“ říká muž, který zpíval hymnu na demonstraci Milionu chvilek pro demokracii.

Novinář Jiří X. Doležal byl skoro třicet let výraznou tváří týdeníku Reflex. Po neshodách tam skončil. Jak jsou na tom podle něj česká média? Jak stav společnosti ovlivnily sociální sítě? A proč teď píše články o šnecích?

Byli jsme na festivalu Berlinale, píšeme o aktuálním bestselleru Šikmý kostel, děláme si legraci z Luboše Xavera Veselého, přinášíme komentář k absolutnímu zmatku v DPH na pivo a dočtete se u nás také o sporech ohledně Airbnb.

Tohle všechno si můžete přečíst, pokud si předplatíte Revue FORUM. Už nepřijdete o žádný zajímavý text.

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]