Předvolební bizár: Žižková zpívá, že chce na hrad statečného zbrojnoše Miloše

Obdivovatelka Tomia Okamury Olivie Žižková vypustila do světa svůj nový hit. Opět kvalitním přednesem pěje o tom, že soupeři Miloše Zemana jsou trpaslíci, o tom, že kavárna na něj hází hnůj a že na Hradě chce Miloše, statečného zbrojnoše.

O Miloši Zemanovi už mnoho lidí řeklo mnoho věcí. Ale že by byl statečným zbrojnošem, to tu ještě nebylo. Statečného zbrojnoše, kterého musejí při chůzi vodit dva strážci, statečného zbrojnoše, který se sesype, když na něj vybafne žena s odhaleným poprsím. A tak dále. Jediný, kdo v kampani zatím kydá hnůj a lži, je Miloš Zeman.

Olivie Žižková se prezentuje jako velká bojovnice proti migrantům. Nazpívala o svém boji několich skladeb, které sklidily posměch. Ostudou pro ni bylo vystoupení na DVTV, kde prokázala, že o tématu neví mnoho a že čerpá informace z dezinformačních webů.

 

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]