Prezident údajně komunikuje. I kdyby to byla pravda, není to trochu málo?

Miloš Zeman  (ČTK)

Miloš Zeman | FOTO: ČTK

Absurdní a nedůstojné divadlo okolo prezidenta Miloše Zemana, které organizují Jiří Ovčáček a Vratislav Mynář, zdárně pokračuje. Po tom, co představili v pátek fotky prezidenta, který sotva vložil obálku do volební urny, po tom, co ho v neděli odvezla špičková sanitka upravená jako mobilní JIP, a po tom, co strávil dva dny na oddělení ARO Ústřední vojenské nemocnice, prý Zeman jmenoval soudce, čte si noviny, jedl buchty s meruňkami a komunikuje. Tak informoval Jiří Ovčáček. Vlastně ještě dodal, že dnes bude vinná klobása a bramborová kaše. Výborně.

Miloš Zeman na záběrech při převozu do nemocnice vypadal, že je v bezvědomí, v nemocnici se nehýbal, hlavu mu přidržoval lékař. To bylo v neděli. Od té doby je podle ředitele nemocnice a jeho lékaře umístěn na ARO. Kdo kdy byl na tomto oddělení, nebo tam měl někoho blízkého, ví, že opravdu není běžné, aby si tam pacient mohl poobědvat buchty s meruňkami, případně klobásku, přečíst noviny a podepsat pár důležitých dokumentů.

Johana Hovorková, Milan Tesař, Veronika Kučíková, Dan Hrubý a Jaroslav Bican z nové redakce Týdeníku FORUM (Roman Black Černý a Michal Hošek)

A že by personál Ústřední vojenské nemocnice nejdůležitějšímu pacientovi umístěnému na ARO, silnému cukrovkáři, dal po dvou dnech hospitalizace buchty s meruňkami? Tady Ovčáček s Mynářem v té lži extra přestřelili, nebo někdo neví, co dělá, nebo…?

Každopádně, i kdyby to všechno byla pravda, což nejspíše není, je to tak trochu málo. Nejlepší výkon prezidenta tři dny po volbách by asi nemělo být poobědvání buchet s meruňkami a největší úspěch fakt, že komunikuje. Prezident by v takových dnech měl asi dokázat i víc.

Miloš Zeman a jeho parťáci dotahují poškozování České republiky do dokonalosti. Že znevážení prezidentského úřadu dotáhnou tak daleko, to v roce 2018 asi nenapadlo nikoho. Zajímavé bude, až jednou úřady vypátrají, kdo nám teď vlastně vládne. Jestli je to kancléř bez bezpečnostní prověrky, tajemný Nejedlý s úzkou vazbou na Kreml, nebo bývalý pisálek bolševických Haló novin. Všechny verze jsou děsivé a maximálně znepokojující.

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]