Prezident Zeman nám ukázal pravdu o svém zdraví

Fotografie k Zemanovu rozhovoru pro MF DNES (reprofoto Mladá fronta DNES)

Fotografie k Zemanovu rozhovoru pro MF DNES | FOTO: reprofoto Mladá fronta DNES

Tento článek je rekordně nejčtenějším článkem roku 2018 v deníku FORUM 24. Četlo ho více než 800 tisíc čtenářů. Odráží zájem čtenářů o zdraví prezidenta republiky a také o viditelné lži o tom, že Zeman nemá vážné zdravotní problémy, jež zazněly v jeho volební kampani.

Mladá fronta DNES neboli oficiální orgán naší vládnoucí strany publikovala devótní rozhovor s prezidentem republiky, který se dlouhodobě chová jako agent autoritativní vlády v Ruské federaci. Text rozhovoru není zajímavý ničím. O pustotě mysli pana prezidenta už víme všechno. Informační hodnotu má pouze fotografie Davida Neffa, kterou vládní list publikoval u rozhovoru.

Na portrétu vidíme zuboženého člověka, který sešel tak rychle, až to člověka vyděsí. K tak intimní lidské situaci se vždy chováme s respektem. Ale i tento elementární respekt naráží v tomto případě na vážný problém. Součástí smlouvy, kterou Miloš Zeman uzavřel se svými voliči, bylo sdělení potvrzené lékařským konsiliem o tom, že je zdravý a způsobilý k výkonu funkce hlavy státu. Tato fotografie je ale důkazem nezpůsobilosti. Je tudíž důkazem lži a podvodu.

Miloš Zeman (Repro ČT 24)

Miloš Zeman po sobě zanechává děsivé dědictví. Naučil své souputníky mít radost ze zla a pomsty. Je to hrozný a morálně zavrženíhodný fenomén. Jak máme cítit elementární respekt k člověku, který po sobě zanechává rozvrácenou společnost, vládu lůzy, komunistů a estébáků. To je jeho práce.

Slovo “Miloš” se překládá do latiny jako Amadeus. Je to slovanská varianta jména, které znamená miláčka božího. Přenecháme Božímu milosrdenství Zemanovu duši. Ale modlit bychom se měli za Českou republiku, aby se z jeho panování dokázala vzpamatovat.

Aktualizace: Miloš Zeman za dva týdny po vydání tohoto článku překvapil mnohem lepším zdravotním stavem během svého setkání se slovenským prezidentem Andrejem Kiskou. Je to dobře, nikdo nepřeje Miloši Zemnanovi nic zlého. Ale sobě především přejeme prezidenta, který důstojně reprezentuje naši zemi a hájí národní zájmy Čechů tím, že nepodlézá autoritativní vládě v Rusku. 

Další nejčtenější články roku 2018:

Ještě větší ostuda, než si myslíme. Civilizovaný západ řeší jednoho vykutáleného premiéra

610550

Milovnice nevkusu a instagramu Monika Babišová

563428

Neveselý pohled: Už i Ovčáček zveřejnil fotografii ilustrující stav Miloše Zemana

532015

Drahoš není loutka. Na slušnost si zvykneme snadno

488038

Babiš v defenzivě. Bartoš mu ukázal, jak Agrofertu vzrostly dotace od jeho vstupu do politiky

385334

Zeman se ani na Klausových narozeninách nedokázal chovat jako slušný host

352651

Tisíce lidí proti Zemanovi. Výzvu zákonodárcům podepsal i Koller, Svěrák nebo Geislerová

328554

 

————————————————————

Právě v této době potřebujeme nezávislá média. Podpořte nás prosím a objednejte si předplatné Revue FORUM ZDE. Děkujeme!

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]