Prezidentka Čaputová je podle komunisty holka ze skládky a nejspíš v žoldu Sorose

FB Z.Čaputové

Slovenská prezidentka Zuzana Čaputová | FOTO: FB Z.Čaputové

Komunisté tedy skutečně netrpí nějakou politickou korektností. Oni nikdy netrpěli žádnou korektností, ani ve slovech, ani v činech. Teď na stránkách Haló novin jeden soudruh urazil hlavu sousedního státu a projevil se jako takzvaný zpátečník, jak tomu sami kdysi říkali.

Autor Tomáš Cinka nám poslední červencový den na Halonoviny.cz napsal o slovenské prezidentce: „Holka, která se podle všeho za Sorosovy peníze dostala ‚ze skládky‘ na prezidentku, to samozřejmě určitě nemá lehké. Těch lidí, kterým se nyní musí odvděčit za své zvolení, musí být opravdu mnoho. Nejspíš právě proto teď, při návštěvě v regionech, zase zaperlila. V Banskobystrickém kraji navštívila firmu, která zaměstnává přes 600 lidí, a komentovala to následovně: ‚Zaujímavosťou je, že väčšinu z nich tvoria ženy, ktoré tu vyrábajú súčiastky do elektromobilov. Podobných zamestnávateľov potrebuje tento región ako soľ, a nielen preto, že ekonomická kríza sa tu už podpísala na raste nezamestnanosti.'“

Pavel Hofman

Tak to soudruha skutečně vytočilo a dal průchod téměř revolučnímu hněvu: „Jako ano, je fajn, že ženy pracují, byť nechápu, proč je tak úžasné, že dělají v montovně. Doufám, že alespoň polovina z nich jsou černošky a ještě se sexuálně nevyhraněným názorem, aby to vyhovovalo současným trendům. Ale jestli zrovna elektromobilita je budoucnost, o tom si dovolím velice intenzivně polemizovat. Vím, že se úředníčci Evropské unie spolu s elektroakcionářem Sorosem snaží světu naordinovat právě elektromobilitu, byť už se jasně prokázalo, že k ekologii to rozhodně nepřispívá. Jen stručně: výroba baterií, dobíjecích stanic i samotné energie… Dohromady mnohem neekologičtější, než současný provoz benzíňáků/nafťáků. Dnes už spíše vypadá módněji vodík, ale tento názor k nám očividně ještě nedorazil. Soros a ani eurokomisaři na něj nejspíš nemají práva.“

Ano, pro komunisty bylo vždycky fajn, když ženy pracovaly. Komunista vždycky rád lidi masově nahnal do montoven. Na Slovensku taky do zbrojovek, které údajně zničil Václav Havel a ve skutečnosti jejich útlum plánovali před svým pádem ještě komunisté. Poklesl tehdy odbyt.

Pokud jde o elektromobilitu, nejde o výmysl „úředníčků“ Evropské unie. V Haló novinách asi nezaznamenali, jak ambiciozní je v této oblasti jejich tak milovaná Čína. Dost na tom taky dělá v Americe jistý Elon Musk, vyrábějící jako první na světě nosné rakety na vícero použití a první komerční kosmickou loď s posádkou. Ten skutečně není v žoldu pana Sorose. Ostatně pokud by Soros investoval do něčeho, co se vyrábí, nejspíš to znamená, že by všichni měli zpozornět a investovat taky.

Komunisté jsou vůbec pozoruhodní, jak jim ujel vlak. Jejich mysl zřejmě uvízla v 19. století, a to jak v teoretickém pohledu na společnost, tak v praxi. Kdyby tu nebyl inovativní Západ, nejspíš by dodnes vylepšovali parní lokomotivy. Měly by ovšem vpředu ohromnou rudou hvězdu.

 

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]

Revue Forum Banner