Při katastrofě pákistánského letadla zahynula i modelka Zara Abidová

Modelka, která zahynula při letecké katastrofě (Facebook Zara Abid)

Modelka, která zahynula při letecké katastrofě | FOTO: Facebook Zara Abid

Při katastrofě letadla, které se v pátek zřítilo na předměstí pákistánského města Karáčí, zahynula známá modelka a herečka Zara Abidová (28). Jednalo se o slavnou pákistánskou celebritu, Zara měla kupříkladu na Instagramu 80.000 příznivců.

Modelka seděla při neštěstí ve 24. řadě u okénka. K její smrti se vyjádřilo mnoho celebrit. „Byla to skvělá slečna. Pracovitá a profesionální,“ napsal na svůj twitter návrhář Khadijah Shah. Informace přinesl britský list The Sun.

Airbus A320 společnosti Pakistan International Airlines se zřítil do obydlené oblasti poblíž letiště a podle pákistánského úřadu pro civilní letectví měl technické problémy a pokoušel se již podruhé o přistání. Na palubě bylo okolo stovky lidí. Tragédii přežili dva cestující.

Zara Abidová spolupracovala se značkami Sana Safinaz, Wajahat Mansoor, Annus Abrar, Zaheer Abbas či Deepak a Fahad. V Pákistánu patřila mezi celebrity.

ZARA ABID/INSTAGRAM

Fotografie z Instagramu Zary Abidové.

Video o modelce:

 

Video z katastrofy:

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]

Související články