Při Zemanově projevu nepřekvapila jeho slova, ale vzhled

čtk/repro ČT

Miloš Zeman před pár měsíci a dnes. | FOTO: čtk/repro ČT

Svatoštěpánský projev Miloše Zemana, který měl být nejen shrnutím roku 2019, ale především poselstvím do roku 2020, byl jako řada jeho předchozích vystoupení. Plný jeho osobních bojůvek, viz téma „solární baroni“, povídání také zpestřil chválou svých kamarádů, viz zmínka o Marii Benešové, která prý konečně spasí justici, a ke všemu nesmělo chybět koření v podobě polopravdy a pololži. Tu Zeman dodal v podobě zmínky o tom, že zaznamenal protesty v Praze – účelová lež, masivní protesty probíhají všude napříč republikou.

V tom, co pan prezident říkal, mnoho překvapení nebylo. Poněkud překvapivý byl ale jeho vzhled. Po vystoupeních v minulých měsících, náhlých zvláštních pobytech v nemocnici a naříkání, že trpí nechutenstvím, nyní Miloš Zeman na televizní obrazovce vypadal tak jako před pěti lety.

V minulých měsících jsme mohli sledovat Miloše Zemana, který se snaží být stále méně na veřejnosti. Miloše Zemana, který evidentně přišel o část své hmotnosti, Miloše Zemana, který má chvílemi nepřítomný výraz a který si stěžuje na nejrůznější zdravotní problémy, například nechutenství. Šlo o toho Zemana, jehož dcera přerušila studium v Británii, aby tady mohla být se svým naprosto zdravým otcem.

Teď to byl jiný Zeman, obličej měl plnější, evidentně přibral, pohled nebyl tak prázdný jako dříve a o něco lépe artikuloval. Co se s Milošem Zemanem stalo? Co s ním kdo udělal? Proč ještě před pár týdny vypadal úplně jinak? A jak dlouho si tento svůj současný vzhled udrží? Také jste si toho všimli?

 

 

 

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]

Revue Forum Banner