Přijďte na debatu v Novém Jičíně, ve Frýdlantu nad Ostravicí nebo v Plzni

Debata deníku FORUM 24 (Pavel Hofman)

Debata deníku FORUM 24 | FOTO: Pavel Hofman

Celkem třikrát můžete v září přijít debatovat o současné politické situaci, o médiích nebo se třeba zeptat na to, jak to funguje v deníku FORUM 24. Debaty se čtenáři jsme museli z důvodu protikoronavirových opatření na jaře přerušit, nyní pokračujeme.

Kde a kdy?

23. září 2020 v 18:00 v Novém Jičíně (Beskydské divadlo, Divadelní 873/5, Nový Jičín)

24. září 2020 v 17:00 ve Frýdlantu nad Ostravicí (kinosál Kulturního centra, Hlavní 1755, Frýdlant n. O.)

29. září 2020 v 17:00 v Plzni (Hotel Panorama, V Lomech 11, Plzeň)

Šéfredaktor deníku FORUM 24 Pavel Šafr divákům popíše, jak se změnila česká média od doby, kdy jich celou řadu před rokem 2013 vedl, a to včetně těch, která dnes patří předsedovi vlády Andreji Babišovi. Většina besedy bude ale samozřejmě patřit otázkám čtenářů a návštěvníků, protože právě vy jste důvodem, proč se již několik let tato setkání po celé České republice konají. Zájemci si také budou moci zakoupit knihu Obrana před Babišem nebo novinku V zemi babišismu a buranokracie Bohumila Doležala.

Pokud se některé z debat zúčastníte, dejte nám o tom prosím vědět na e-mail [email protected]

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]