„Nakopu tě do rypáku,“ píše muž senátorovi, který žaluje Zemana

Václav Láska (Václav Láska)

Václav Láska | FOTO: Václav Láska

Podle očekávání se senátor Václav Láska dočkal mnoha sprostých reakcí kvůli chystané žalobě mířící na prezidenta republiky Miloše Zemana. Jednu z těch vtipnějších reakcí senátor zveřejnil na sociálních sítích. Pisatel ho otřesným jazykem prosí, aby senátor přijel do Znojma, aby ho pisatel mohl zbít. „Ty zku*venej debile, přijet prosím do Znojma..Velice rád bych tě nakopal do rypáku….zm*de.“! píše doslova fanoušek Miloše Zemana. Je dobré povšimnout si sprostých slovíček. Jsou to jedny z těch, která s oblibou používá sám pan prezident.

Senátor však reagoval s nadhledem a vtipem: „Lidi, buďte trochu soudní. Vzkazy, že mi rozbijete hubu až mě potkáte, akceptuji. Nicméně požadavek, abych za Vámi přijel do Znojma, abyste mi mohli rozbít hubu, mi přijde už přes čáru. Tak snad si uděláte čas a do tý jízdenky investujete, ne?“

Kritiky se senátor dočkal také od Jiřího Ovčáčka, samozřejmě. Tradičně legračně. „Není žádným překvapením, že nenávistí rozdělují společnost hlavně ti, kteří se zaklínají “liberální demokracií”. Připomínají svými praktikami ty, kteří v minulosti vzývali “lidovou demokracii”,“ napsal Ovčáček v reakci na chystanou žalobu.

Václav Láska je od roku 2014 senátorem, dříve působil jako policejní vyšetřovatel. Je také předsedou hnutí Senátor 21.

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]