Přítelkyně mého ex mi chce vzít děti, které s ním čekám, děsí se žena

Ilustrační foto (pexels.com)

Ilustrační foto | FOTO: pexels.com

Rozchod je vždy nepříjemný, ale pokud jsou do něj zapleteny i děti, bývá situace ještě složitější. Na ojedinělý případ, který se na první pohled zdá jako neskutečný, upozorňuje The Daily Mirror.

Devětadvacetiletá žena se na sociální síti Reddit svěřila s nepříjemnou situací, která ji potkala poté, co ji opustil její partner Joe. Ten se po tříměsíčním vztahu vrátil ke své bývalé přítelkyni Kim. 

V ten moment žena, která svůj příspěvek sdílela anonymně, přišla na překvapivou věc. Hned poté, co jsme se rozešli, jsem zjistila, že jsem těhotná. Dala jsem mu vědět a byl u vytržení, říká žena, která je nyní ve 24. týdnu.

Eric Drooker

Ukázalo se, že jeho přítelkyně měla problémy s plodností a pravděpodobně by nikdy nemohla přirozeně otěhotnět. Přitom on chtěl vždycky být otcem, vysvětluje podrobnosti opuštěná žena s tím, že nebylo možné, aby se znovu dali dohromady.

Co se začalo dít po tom, kdy zjistila, že čeká dvojčata, se už zdá neuvěřitelné. Joe své bývalé přítelkyni řekl, že se Kim psychicky zhroutila z toho, že nemůže mít děti, a chtěla by se podílet na jejím těhotenství, protože nakonec bude jejich nevlastní matkou.

Začala mi říkat, že musím rodit doma, používat umělou výživu, aby mohla mít děti půlku týdne u sebe, že chce jednoho chlapce a jednu dívku a podobně, svěřila se nadcházející maminka.

Situace se však stále zhoršovala. Kim začala navštěvovat lékařská vyšetření místo svého přítele, na sociální síti také zveřejnila status o tom, že s partnerem zvláštním způsobem očekávají rodinu. Posléze uspořádala večírek, na němž se odhalovalo pohlaví dvojčat, jejich matku však na něj nepozvala.

Okomentovala jsem její příspěvky a napsala jí, aby se mnou přestala zacházet jako s náhradní matkou. Pak jsem volala Joeovi a oznámila mu, že do doby, kdy o všem nerozhodne rodinný soud, nechci ani jednoho z nich vidět, říká nešťastná žena.

Soudní řízení se pro ni stalo noční můrou, protože se dozvěděla, že Kim trvá na tom, aby děti byly rozděleny a jen jedno vyrůstalo u své biologické matky.

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]

Související články