Pro legendární „holubí ženu“ ze Sám doma 2 budou Vánoce smutné a temné

Brenda Frickerová ve filmu Sám doma 2  (reprofoto youtube.com/NoNa Vlog)

Brenda Frickerová ve filmu Sám doma 2 | FOTO: reprofoto youtube.com/NoNa Vlog

Brenda Frickerová je držitelkou Oscara, objevila se v mnoha zajímavých rolích. Pro mnohé filmové fanoušky ovšem už navždy bude tulačkou, která ve snímku Sám doma 2: Ztracen v New Yorku pomůže společně se svými holuby malému Kevinovi. Jak upozornil deník New York Post, pro herečku se zřejmě stala populární komedie osudem i v osobním životě. Na Vánoce totiž také bude opuštěná a „sama doma“. 

Irská herečka se proslavila především rolí v oscarovém snímku Moje levá noha, za nějž si odnesla cennou sošku za vedlejší ženskou roli. „Holubí žena“ z newyorského dobrodružství Macaulaye Culkina však vstupuje do domácností každé Vánoce. Sama herečka se ovšem na svátky vůbec netěší.

„Je mi 75 let a lhala bych, kdybych tvrdila, že to budou hezké a šťastné Vánoce, protože jsem stará a žiji sama,“ svěřila se Frickerová v pořadu The Ray D’Arcy Show. „Může to být velmi temné,“ dodala.

O svém programu má už nyní jasno. „Vypnu telefon a stáhnu žaluzie,“ prozradila rodačka z Dublinu, která bude trávit Vánoce jen se svým psem. „Mám dopředu nahrané nějaké dobré programy. Nechci, aby to znělo negativně, ale je to jiný druh Vánoc. To je vše,“ řekla smířlivě.

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]