VOAYER: V Praze začala výstava skutečných nahých žen

V čtvrtek 17. srpna byla  zahájena „Výstava skutečných nahých žen“ s názvem VOAYER. Koná se v prostoru DUP39 v Praze v ulici Charvátova, číslo popisné 39/10 až do neděle 19. srpna.

V roce 2016 se zrodil nápad, uspořádat v „konzervativním“ slovenském prostředí nejodvážnější výstavu v historii – Výstavu skutečných nahých žen VOAYER, a tak se v Bratislavě konala poprvé. Během pouhých dvanácti hodin ji navštívilo 700 lidí.

„Nahota je dnes běžnější v online světě, než v realitě. A tak jako sex, i nahotu jiných bytostí, prožíváme v plné přítomnosti. Proto je jediným a podstatným cílem výstav VOAYER, zprostředkování vzrušujícího zážitku z přítomného okamžiku. Neměj očekávání, protože budeš zklamán. Stačí mít otevřenou mysl a přijít si prohlédnout skutečné, oddané a nahé ženy ve velmi zajímavém prostředí,“ lákají návštěvníky tvůrci výstavy.

 

[galerie]

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]