Prodlužujeme hlasování v anketě Perly Česka! Vyberte nejlepší film, knihu, stavbu a píseň posledních 30 let

(FORUM 24)

FOTO: FORUM 24

Je to tak, čtenářské hlasování v anketě PERLY ČESKA spěje do finále. Na osm set z vás už dalo svůj tip na nejlepší český FILM, českou KNÍŽKU, českou STAVBU a českou PÍSEŇ z období posledních třiceti let. Náš cíl je však tisícovka hlasujících. Proto jsme hlasování prodloužili až do neděle 18. prosince. ZAPOJTE SE JEŠTĚ DNES NA WEBU ANKETA.FORUM24.CZ.

Protože opakování je matka moudrosti, zopakujme si postup při hlasování:

  1. Otevřete si webovou stránku anketa.forum24.cz.
  2. Sjeďte na hlasovací lístek.
  3. Hluboce se zamyslete a zavzpomínejte, před čím jste si kdy v kině, během chůze mezi domy, s knížkou v ruce anebo se sluchátky na uších sedli „na zadek“.
  4. Přečtěte si, jak hlasují členové naší akademie, a nechte se inspirovat.
  5. Vyplňte hlasovací lístek a odešlete své tipy kliknutím na žluté tlačítko „Odeslat odpověď“.
  6. Radujte se, že jsme docela šikovný národ. Jakkoli to kolikrát tak nevypadá.

Příští čtvrtek 22. prosince budou v Týdeníku FORUM i na webu deníku FORUM 24 zveřejněny výsledky vašeho hlasování, jakož i výsledky hlasování sedmi desítek osobností včetně zdůvodnění jejich volby.

Tušili jste například, že nejoblíbenějším českým filmem reportéra Josefa Klímy jsou Pelíšky? Že Vladimír Mišík považuje Řeku Lenky Dusilové za nejlepší písničku? A že nejoblíbenější knížkou Milana Šteindlera je román Zatím dobrý od Jana Nováka? Věříme, že vás velký přehled české kulturní kvality zaujme, případně že vás inspiruje k tomu se k některým knížkám, filmům, písničkám, ale i stavbám vrátit, prohlédnout si je, přečíst, poslechnout.

Až do neděle 18. prosince hlasujte pro nejlepší český film, knihu, stavbu a píseň. Těšíme se na vaše tipy.

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]

Související články