Prohráváme v hybridní válce. Referendum pro nás může být osudné

Miloš Zeman a Vladimir Putin (ČTK)

Miloš Zeman a Vladimir Putin | FOTO: ČTK

V hybridní válce prohráváme. Dáváme si vlastní góly. Důkazy jsou více než zřejmé. Ona hybridní válka má za cíl zlikvidovat liberální demokracii v naší zemi, zadupat klasické politické strany a především – dostat nás ze západních struktur zpět do sféry vlivu Ruska. Ve všem zatím prohráváme. Ve volbách zvítězila nesystémová extremistická a populistická hnutí s vazbami na Rusko.

Neznámé, dost možná ruské peníze pomohly udržet na Pražském hradě proruského Miloše Zemana. Všichni společně teď mají jeden velký úkol. Dostat nás z EU a NATO. První část své mise mají za sebou. Vytrvalé znevažování Evropské unie, někteří ji zřejmě i rozkrádají. A teď připravují to nejdůležitější. Praktický odchod ze zmíněných struktur.

Podle všeho jsou na dobré cestě k dohodě o společné vládě ANO, komunisté a SPD. Dvě strany ze zmíněné trojice otevřeně hlásají, že jejich hlavním cílem je odchod naší země z EU a NATO. Třetí ze stran, ANO, to otevřeně nehlásí. Ale je to hnutí vlastněné bývalým komunistou, estébákem a lhářem. Takže…

Referendum o vystoupení z NATO a EU nesmí být téma. Toto referendum se nesmí uskutečnit. Je jasné, co by se stalo. To, co jsme viděli v minulých týdnech a měsících. Opět by se odkudsi objevily neznámé miliony. Masivní kampaň by pohltila celou zemi, výlepové plochy. Do schránek by chodily letáky, do e-mailů skandální zjištění o EU, připodělaní mediální manažeři by v novinách tiskli štvavé a tendenční články a inzeráty atd. atd. Známý scénář. Lidé by se opět nechali ovlivnit propagandou vedenou ze zahraničí.

Hrát si s referendem je osudová záležitost. Může být opravdovým zlomem v našich dějinách. Dalším tragickým zlomem.

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]