Protirouškaři s ruskou podporou zahájili kampaň proti SPOLU, Petru Fialovi a Židům

Ilustrační fotografie. (Pixabay/Engin_Akyurt)

Ilustrační fotografie. | FOTO: Pixabay/Engin_Akyurt

Ihned po volbách protirouškoví bojovníčci přeřadili a ke svým obvyklým terčům – očkování a roušky – přidali terče dejme tomu povolební. V tradiční protivakcinační dezinformační omáčce se už pár dnů po volbách začala objevovat nová nota. Nepřítelem jsou kromě roušek také pravicová koalice SPOLU, Petr Fiala tuplem a samozřejmě protirouškaři plivou i na Piráty. Nové je, že se protivakcinační propaganda poprvé zcela otevřeně smíchala s proruskou a protiunijní propagandou. A konečně výslovně zaznělo, že za celou tou mizérií stojí – no samozřejmě – Židi!

Řetězový e-mail, jakých jsem četl už stovky, létá mezi důchodci od druhého povolebního týdne.

Subject: „Všichni, kdo souhlasí, prosím, pošlete dál. Ti, co nesouhlasí, prosím smažte a neodpovídejte nějaké covidové hlouposti!“

A v textu se dočteme: „STOP hrůzovládě a covidové mafii! STOP totalitnímu zpravodajství! STOP šikaně zdravých lidí, začněte léčit! Přestaňte lhát s vakcínou a začněte uplatňovat všechny léčebné postupy! Žádáme všechny, kdo neztratili po jedna a půl roce zdravý rozum, aby se proti této hrůzovládě postavili. Je naprosto jasné a nevyvratitelné z celého světa, že žádné vakcíny plně celou epidemii covidu nezastaví. Ti, co neustále zveřejňují zprávy typu: Pojďte se na covidové JIPky podívat, potom se necháte očkovat, by se potřebovali dostat před soud. Měli byste se stydět, jakým způsobem psychicky ničíte starší generaci lidí. Žádáme všechna média, která přinášejí jen informace jednostranného charakteru, aby této jednostranné činnosti zanechala! Je ostudou, že se k vyhrožování a apokalyptickým zprávám propůjčí pan Flégr, p. Konvalinka, p. Hořejší a další, ale že takto jednostranně vystupuje prezident České lékařské komory, je alarmující. Pan Kubek by měl odstoupit, protože právě možná kvůli jeho a podobným výkřikům o povinném očkování do médií se mnozí z těch rizikových už nenechají přemluvit! Budeme s Vámi bojovat, nenecháme se zničit takovou neschopnou vládou, která již dávno vládnout nemá! Můžete si být jisti, soudruhu Hamáčku a soudruhu Vojtěchu, že ty Vaše naprosté nesmysly dodržovat nebudeme.“

Za desítky podnikatelů a zaměstnanců Pavel Násedlovský, provozovatel vleku a restaurace, Aleš Zábránský, provozní hotelu a restaurace, a řada dalších jmen, která v medicíně nic neznamenají. Mail však obsahuje i dva odkazy – a tam už hovoří lékaři. První odkaz:

Jan Hnízdil zasahuje

Na odkazu na server ac24.cz (server považuje Nadační fond nezávislé žurnalistiky za konspirační, Wiki za dezinformační) najdeme „Výzvu lékařů a odborníků zabývajících se problematikou nemoci covid-19“.

Z textu: „Z medicínského hlediska nevidíme důvod k pokračování restriktivních opatření a důrazně žádáme vládu, aby ukončila pandemický stav a začala respektovat svá vlastní pravidla, podle nichž jsme již několik týdnů měli žít normálním životem bez omezení. Jsme svědky porušování Hippokratovy přísahy – je vyvíjen tlak na nedodržování lékařského tajemství, restriktivní opatření jsou zneužívána proti zákonům lidskosti, lékařská etika dostává vážné trhliny a jsou porušována doporučení WHO i dalších autorit včetně verdiktů soudu. (Tím porušováním lékařského tajemství je zřejmě míněno, že se nás číšník může zeptat, zda jsme očkovaní, pozn. aut.) Vakcíny jsou experimentální, nemají dosud ukončené třetí fáze klinických studií, (tyto informace nejsou pravdivé, pozn. aut.) za možné budoucí nežádoucí účinky nikdo neručí. Vláda není schopna odpovědět na základní otázku – kdy opatření skončí. (Dokonce ani česká vláda neumí věštit, to, kdy epidemie skončí, neví dnes nikdo, pozn. aut.) Víme, že stejný názor na současné dění v České republice má nejen obrovská skupina lidí spojených pod standartou Žlutého špendlíku nebo pod hlavičkou Zdravého fóra, ale ozývá se čím dál více dalších. Tito lidé jsou nespokojení se současnou situací a chtějí návrat do normálu.“

Podepsáni MUDr. Vladimír Čížek, autor, a pak řada jmen lékařů z těch známějších MUDr. Jiří Beran či MUDr. Jan Hnízdil. Shrnuto a podtrženo: protiepidemická opatření by měl určovat dramaturg Tománek, hlava Zdravého fóra, a zpěvák Daniel Landa. Jsem pro taková opatření by měla opravdový rytmus!

Z obsahu…

Druhý odkaz v řetězovém e-mailu vede na aktuality serveru cz24.news (také dezinformační) a tam nalézáme řadu materiálů, kde plynule splývá propaganda proti koronaviru, SPOLU, Petru Fialovi, rouškám a Evropské unii v jeden nehezký propletenec. Jen pár titulků:

„Podstatné informace k situaci ohledně „pandemie“ – MUDr. Soňa Peková a profesor MUDr. Jan Žaloudík. / S novou českou vládou válce vstříc. Rusové se už nadále konfrontaci vyhýbat nebudou. Vše směruje ke zřízení vojenské základny USA na našem území. / Česi chcú spáliť vakcíny AstraZeneca. Väčšinu z nich však nevedia nájsť. Špinavé kšefty politikov a zdravotníkov? / Jindřich Kulhavý: Kdyby v roce 1989 kdokoliv tvrdil, že nás zanedlouho čekají mnohem větší represe, než tomu bylo za Husáka a Štrougala, asi bychom těžko uvěřili. Stalo se! / MUDr. Pollert: Jestli má někdo pozitivní test, tak to neznamená, že je nemocný s covidem. / Petr Štěpánek: Bruselská pětka? Horší banda než ta kolem Babiše! / Studijní vakcína a vytváření vakcinačního perpetuum mobile. / Evropský parlament žaluje Evropskou komisi. V jaké fázi rozkladu je EU? / Odporné lži vládních politiků, epidemiologů a médií v přímém přenosu už nepomohou tajit realitu. / SPOLU … do ještě větší diktatury.“

Konečně upřímně!

Zaujal mne jeden článek. Je na serveru cz24.news, ale s logem AENews (Aeronet), pod ním s logem Svobodný vysílač, odkazuje na videoserver alternativu k YouTube, kde podobný kydy mažou odysee.com a zveřejnil ho 29. října uživatel „Svobodný vysílač studio Tapin-radio“. Onen rozhovor se jmenuje „2021-10-29 Šéfredaktor zpravodajského portálu Aeronet.cz pan VK komentuje aktuální události“. Aeronet je nosič Putinovy propagandy, jeden z nástrojů hybridní dezinformační války, kterou proti České republice vede Rusko.

A nejmenovaný šéfredaktor jede pecky. Fiala se dle něj před třiceti lety sešel s Berndem Posseltem. A s Habsburgem. Vybraní se po třiceti letech dostanou k moci. Špejle k testování – když vám ji vytáhnou z nosu – následně analyzují a čtou z ní vaši DNA. ONI totiž chtějí o lidech všechny informace, kvůli „maškarádě 11. září“. Panu VK to připomíná „karikaturu nosatého pána, jak si mne ruce“. Dodá, že „všichni v parlamentě jsou jejich, zapnete televizi, jen Izrael, chtějí proizraelskou politiku“. Zlo samozřejmě přichází z USA. Naše civilizace degeneruje, šíří se neomarxismus. Internet – všechny důležité platformy – vlastní USA, přesněji sionistické rodiny. Židovské rodiny, které vlastní a řídí planetu. A abychom nezapomněli – kromě sionistů je za celou epidemií i Bill Gates! Prostě – boj proti rouškám se dynamicky obohatil o rozměr boje proti celoplanetárnímu židovskému světovládnému spiknutí, boj proti EU a Americe a hledání spásy v Rusku.

Nácek v pozadí

Anonymita šéfredaktora Aeronetu VK je dokonalá tak, jak kupoval Babiš vilu ve Francii přes řetěz skořápek na požehnaných ostrovech. Skoro dokonalá anonymita. Knihy šéfredaktora Aeronetu pana VK které se na Aeronetu prodávají – však vydávají Knihy ABB s. r. o. Předmětem podnikání je „Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona“. Základní kapitál: 1 000 Kč. Den vzniku funkce jednatele: 11. února 2021. Jednatelem je dle obchodního rejstříku Adam Benjamin Bartoš, a jsme doma.

Dle Wiki je to novinář, aktivista, politik a spisovatel. Je známý antisemitismem a extremistickými názory, hlásí se ke konspiračním teoriím, například o údajné židovské kontrole médií, židozednářům a chemtrails. V lednu 2014 se stal předsedou politické strany NE Bruselu – Národní demokracie. V březnu 2015 umístil na místě vraždy Anežky Hrůzové v Polné vývěsku, kde zmínil „nutnost vyřešení židovské otázky, která nebyla dosud uspokojivě vyřešena“. Rok nato jménem strany napsal výhružný dopis pořadateli Prague Pride a chtěl festival zrušit. Ve věci padlo trestní oznámení pro podněcování a vybízení k rasové nesnášenlivosti. 20. října 2016 byl vynesen rozsudek, v němž byl Bartoš uznán vinným z podněcování k nenávisti vůči Židům. Bartoš byl odsouzen k jednomu roku odnětí svobody s dvouletým podmíněným odkladem. Odvolání soudy zamítly. Roku 2017 byl obžalován z podněcování nenávisti vůči minoritám a zpochybňování holokaustu. 26. ledna 2018 byl v první instanci odsouzen k podmíněnému trestu. Proti rozsudku se odvolal, odvolací soud v listopadu 2018 původní rozsudek i dvouletý podmíněný trest potvrdil. Ve volbách do Evropského parlamentu v květnu 2019 kandidoval co člen ND jako lídr uskupení „ROZUMNÍ a Národní demokracie – STOP MIGRACI – NECHCEME EURO“, ale nebyl zvolen.

Protirouškaři, náckové a ruští švábi v šiku

Reakce protirouškového hnutí na výsledky voleb ukazují, že ten „vlastenecký odpor“ proti očkování asi nebude úplně spontánní. Do čtrnácti dnů od voleb, jejichž výsledky v Rusku nepotěšily, se k protirouškové agendě zdejších „vlastenců“ okamžitě přidaly útoky na SPOLU a bájení o židovské světovládě. V jednom šiku tak stojí ctní doktoři Hnízdil a Pollert, bezejmenný Putinův šéfredaktor Aeronetu VK a za rasovou nenávist soudně trestaný antisemita Adam Bartoš. Jejich činnost má jednoznačně nepřátelský charakter a nezakrytě útočí na demokratické zřízení v naší zemi. S tím, že vazby na Rusko – nepřátelskou velmoc – se protirouškaři ani nesnaží skrývat.

Jak je možné, že si tu necháváme masově lhát propagandisty nepřátelské velmoci, navíc podpořené pravomocně soudně trestanými antisemity? Demokracie, která je slabá, nepřežije!

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]