Protirouškovci zneužívají smrt Petra Kellnera

Dezinformátoři na scéně (profimedia.cz)

Dezinformátoři na scéně | FOTO: profimedia.cz

Stav naší protirouškové scény sleduji od počátku jejího vzniku. Proto mám poměrně pevný názor, že její jádro tvoří lidé s psychickými problémy. Ihned po tragické smrti Petra Kellnera se tento můj názor – bohužel velmi nechutným způsobem – doložil v realitě. Jedna z nejvykolenějších protirouškových aktivistek, bývalá televizní moderátorka Jana Peterková, která se ráda vidí alespoň na sebou samou natočených videích na Facebooku, okamžitě po tragédii „přesedlala“ z roušek na Kellnera. Stala se samozvanou znalkyní pádů helikoptér a již zkoumá, jak Petra Kellnera sestřelili zařízením HAARP. Kromě toho, že paní Peterková oblbuje hloupější jedince protirouškovou propagandou, se doslova hyenicky začala zviditelňovat na mrtvém miliardáři. A strhává k tomu další ne úplně psychicky vyrovnané lidi.

Vše začalo v Moskvě, pokud ne v Leningradu. To nás učili za komunismu ve škole, a existovalo na to téma řada anekdot. Třeba že žárovku ve skutečnosti vymyslel ruský vědec Žárovkin Žárovkinovič Žárovkovský. Dnes, kdy se Rusko ze všech sil a úspěšně snaží posilovat svoje mocenské postavení vyvoláváním nervozity a napětí ve státech, které vnímá jako nepřátelské, to bohužel platí v realitě. Nejen v bolševické propagandě jako za mého dětství.

Na Aeronetu psali…

Startovní výstřel k nechutné a hyenistické kampani po smrti Petra Kellnera zazněl, dle očekávání, z Putinova Aeronetu. Už 29. března psali: „Nejprve Olivier Dassault, nyní Petr Kellner! V březnu s odstupem 20 dní zahynuli za záhadných okolností dva miliardáři, ve stejném typu helikoptéry a oba s napojením na čínský telekomunikační gigant Huawei! Francouzský Dassault podepsal s Huawei dohodu o nasazení čínských cloudových sítí, Kellner před pár dny oznámil šokující záměr vstoupit na burzu a provést IPO telekomunikační společnosti CETIN v úhrnu za 5 miliard dolarů!

FORUM 24 (archiv)

Smrt Petra Kellnera by mohla být označena za nehodu a nešťastnou náhodu. V redakci však máme důvod se domnívat, že některá fakta a souvislosti vyvolávají vážně obavy a pochybnosti o oficiálním příběhu o nehodě. Je tady totiž několik souvislostí a zdánlivých shod náhod, které vyvolávají silné podezření. Dva miliardáři z Evropy v rozestupu 20 dní zemřeli v troskách téhož typu helikoptéry. Pokud uvěříme tomu, že šlo o shodu náhod, že dva miliardáři zahynou ve stejném typu helikoptéry s rozestupem 20 dní, potom si musíme říct ještě jednu věc, kterou oba miliardáři měli společnou, ale dosud média neměla odvahu o tom napsat. Olivier Dassault i Petr Kellner měli úzké vazby s čínským telekomunikačním obrem Huawei.“

Ruské dezinformační servery se samozřejmě nezastaví před žádnou nechutností a sprostotou, takže to nepřekvapí. Ano, i tragická nehoda, při které zahynuli čtyři nevinní lidé, je pro Putinovy propagandisty vítanou příležitostí, jak v Česku (a kdekoliv jinde na Západě kromě zemí jako Polsko a Maďarsko, které již do Putinovy náruče spěchají) přiložit do napětí stále rozdělenější společnosti.

Roušky už jsou okoukané!

Jedna z nejvyšinutějších protirouškových aktivistek viditelných na konspirační scéně je paní Jana Peterková. Zná ji snad každý čtenář libovolného zpravodajství o protirouškových demonstracích – z fotek a videí. Paní Peterková je korpulentní blondýna značné výšky i hmotnosti a vyčnívá nad ostatními demonstranty. K tomu obvykle upřeně hledí do mobilního telefonu a hovoří do něj. To sice na fotkách vidět není, ale už pouhý pohled na paní Peterkovou, kterak se mile usmívá do v ruce třímaného mobilu, zatímco kol ní vře demonstrace, je ikonický.

Proto nepřekvapuje, že se paní Peterková nyní okamžitě vrhla na tragickou smrt Petra Kellnera a její „vysvětlení“ dezinformačním Aeronetem. Ony totiž jsou ty roušky už okoukané – a vřískání na téma, že je paní Peterková nebude nosit, je poměrně stereotypní. Takže sledovanost klesá. Paní Peterková sice opakovaně zdůrazňuje, že jí na sledovanosti nesejde, ale stejně často připomíná, že jedno její video mělo milion shlédnutí. Nejsem si přesně jist, zda je to právě ono slavné video, kde neohroženě ječí do štítů těžkooděnců stojících v řadě: „HAMÁČEK? HAMÁČEK? HAMÁČEK JE P**A!

Takže se paní Peterková podobně jako loni přes noc stala epidemioložkou, nyní se stala řešitelkou záhadných vražd miliardářů. Smrt Petra Kellnera hodně zajímá lidi, tak na to bude mít sledovanost, neasi!

HAARP

High Frequency Active Auroral Research Program“ je jedním z dílů skládačky klasické konspirační scény. Šlo o výzkum ionosféry, ale když má něco v názvu VELMI PODEZŘELÉ slovo AURORA, ze které střílel soudruh Lenin za Velké říjnové socialistické revoluce, tak v tom má samozřejmě prsty CIA. To je snad jasné. Aurora v názvu sice naznačuje, že projekt zkoumal polární záři, ale s tak banálním vysvětlením se konspirátoři nespokojí.

1995 – vychází Bible haarpistické mutace konspirativců, kniha Nicka Begicha Angels Don’t Play This HAARP: Advances in Tesla Technology. V knize si vymyslel, že HAARP je zbraň geofyzikální války, kterou vyvíjí tajně americká vláda. Důkazem je například počet antén projektu.

2010 – venezuelská vládní (takže to musí být pravda) televizní stanice ViVe po zemětřesení na Haiti odvysílala, že zem se třásla pomocí HAARP, který USA a CIA vyvolaly zemětřesení v Kalifornii, v Číně v provincii S‘-čchuan, a právě i zemětřesení na Haiti. Šlo o zkoušky, cílem zlotřilých imperialistů bylo zatřást Íránem.

2011 – několik okrajových médií zmiňuje HAARP jako příčinu zemětřesení v Japonsku.

Nyní jej vzkřísila na českém Facebooku paní Peterková jako zbraň, která nejen třese zemí, ale také shazuje vrtulníky. Uniklo jí, že projekt HAARP v roce 2013 vypnuli a v roce 2014 celé zařízení rozebrali a projekt ukončili. Přesto teď paní Peterková chystá vyšetřovatelskou skupinu, která odhalí, že Kellnerův vrtulník ve skutečnosti sestřelil HAARP.

Jana není sama!

Působení paní Peterkové není zhoubné jen díky tomu, že šíří zdraví nebezpečné lži a svolává demonstrace, kde se masivně porušují vládní nařízení a protirouškovci se sami iniciativně promořují. V současné době se už otírá o tragickou smrt konkrétního známého člověka. A k ní se přidávají lidé, kteří sice jsou de facto nekritizovatelní, ale přesto šíří zlé paranoidní lži jako koncový článek řetězce. Putinův Aeronet – čeští ruští švábi typu paní Peterkové – zcela dezorientovaný konzument dezinformace, který jí v dobré víře šíří dál, a ještě to myslí dobře. Pán ze screenshotu nahoře, Horví ve svém „Horvího kanálu“ na YouTube už úplně na férovku píše:

Moderátor toho kanálu pan Horváth už pro novináře vytváří trochu problém. Když jsem o proměně protirouškové scény ve scénu pátračů po vrazích Petra Kellnera střihal video, nezbylo mi než k těm jeho heslům, co zde vidíte, napsat: „Z etických důvodů jsme se rozhodli audia a videa zachycující autora kampaně nekomentovat, nehodnotit a přímo nepředkládat čtenářům. Pro případné ověření pravosti vyhledejte jeho YouTube kanál.

Ke konspirační protirouškové scéně paní Peterková přitáhla lidi, kteří nejsou psychicky úplně v pořádku. A jejichž hlas nejde brát jako bernou minci. Přesto se tihle lidé na konspirační scéně chytají, jsou slyšet a jejich fantasmagorické lži dopadají i na ty, kterých se smrt Petra Kellnera opravdu dotkla. Na jeho příbuzné, na jeho děti, na jeho přátele. Antirouškovcům je to jedno. Jejich válka proti respirátoru se okoukala, tak se budou zviditelňovat na tragické smrti známého člověka. Horvímu bych to prominul. Paní Peterkovou by však měla rodina Petra Kellnera žalovat.

Nejlepší z projevů Jany Peterkové (šest minut hrůzy):

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]