První dcera přiznala, že na tom necudném večírku byla. Tatínek Zeman lhal

ČTK

Miloš Zeman s dcerou Kateřinou | FOTO: ČTK

V roce 2013 kolovaly po sociálních sítích fotografie z párty, která byla, jak bychom to řekli, poněkud necudná. Na fotografiích byla zjevná účast dcery prezidenta Zemana Kateřiny, ovšem jako divačky, nutno dodat. I tak to bylo poněkud trapné.

Událost zřejmě nezapadala do oficiálně budovaného obrazu Miloše Zemana, tak se zatloukalo a zatloukalo a zatloukalo. „Nikdy jsem se žádné takové akce nezúčastnila. Jedná se o podvrh,“ tlumočila postoj Kateřiny Zemanové prezidentova tehdejší mluvčí Hana Burianová. Jenže to nebyla pravda.

Pavel Hofman

„Mě to nikdy neštvalo, že jsem na té akci přihlížela. Doma jsme se tomu smáli. V životě jsem si negooglila svoje jméno, tak ani nevím, co se o mně tehdy psalo. Nikdy jsem se tomu tématu nevyhýbala, ani ho nijak neomlouvala. Proč taky, nezastávala jsem žádnou oficiální pozici. Komu jsem tím lidsky ublížila? Bylo mi osmnáct. Neznám člověka, který by se v tomhle věku nechoval někdy jako debil,“ říká dnes Kateřina Zemanová v rozhovoru pro časopis Téma. (Cituje iDnes.cz

To všechno dokážeme pochopit. Jen je to další kamínek do obrazu Miloše Zemana, člověka, kterému se nedá věřit nic. Dcera Kateřina se na budování jeho obrazu ovšem podílela, a to v době, kdy Zemanův tým šířil pomluvy o jeho protikandidátech. Teď, když už Zeman nikam kandidovat nebude, je to jedno. Dosáhl svého, může si řádit, jak je libo, a všichni mohou jen přihlížet. Kdo užíval rozum, bylo mu to jasné od počátku. Kdo ho neužíval, není mu to jasné dodnes.

A život jde dál, jako vždycky.

ČTK

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]

Revue Forum Banner