Rande přes seznamku se změnilo v děsivou noční můru

Ilustrační foto (pixabay.com)

Ilustrační foto | FOTO: pixabay.com

Schůzky naslepo nemusí vždy dopadnout podle představ. Nikdo, kdo si domlouvá rande přes seznamku, však nemyslí na to, že by to mohlo dopadnout fatálně. Jak píše britský deník The Sun, jedné dívce se stala seznamovací aplikace osudnou. 

Mladá hotelová recepční Cristina se rozhodla, že si zkusí najít nový vztah. Místo tradičního seznámení se odhodlala zkusit celosvětově používanou aplikaci Tinder. Na ní se „našli“ se Španělem Vincentem.

Stačilo pár konverzací a dvojice si hned na další den domluvila společnou schůzku. Zašli si do zmrzlinárny Sprinkles a do hospody Giddy Bridge v Southamptonu. „V tu chvíli se všechno zdálo normální. Jen se kluk a dívka navzájem poznávali,“ vzpomíná Vincent.

Když si ovšem v hospodě sedli ven, tvář Cristiny se prý drasticky změnila a dívka vypadala vyděšeně. „Řekla, že viděla svého bývalého přítele, a chtěla okamžitě odejít,“ říká Španěl. „Po cestě mi o něm vyprávěla. Měl prý problémy s pitím a násilnické sklony. Během vztahu neskutečně žárlil a všechno jí zakazoval,“ popisuje Vincent.

Když se dostali ke Cristininu domu, její bývalý přítel už na ni čekal. Dostal se do jejího bytu a napadl ji. Muž, který odcházel ze zvláštního rande, najednou uslyšel křik. Rozběhl se tedy zpátky. „Běžel jsem ke dveřím, rozkopl je a pospíchal dovnitř do bytu. Ležela na podlaze, on na ní klečel a jednou rukou ji držel pod krkem. Ve druhé měl nůž,“ popisuje Vincent dramatické chvíle. 

Když uviděl, že dívce už nepomůže, dal se na útěk, aby se nestal další obětí žárlivého expřítele. Přivolaní policisté už mohli pouze konstatovat Cristininu smrt, kterou způsobilo 23 bodných ran, jež jí uštědřil bývalý marocký přítel.

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]

Související články