Realisté představili svou volební kampaň. Chtějí dvouciferný výsledek

Mentor před nedávnem vzniklé strany Realisté Petr Robejšek dnes na Žofíně představil volební kampaň své strany. Občany chce oslovit především důrazem na rodinu a děti, které podle něj nesmějí doplácet na chyby, které páchají současní politici.

Robejšek v rozhovoru pro FORUM 24 vysvětlil, že jeho strana nechce bojovat o ministerská křesla, ale doufá v získání dvouciferného volebního výsledku. Spolupráci si prý mentor Realistů dovede představit s každou stranu politickou stranou, která by jeho partaji pomohla dosáhnout jejích cílů. Opatrně však naznačil, že s komunisty by zřejmě nejednal.

Po příchodu poslance Lanka z Úsvitu se Robejšek nebrání ani angažování dalších politiků se zkušeností z poslanecké sněmovny a nevyloučil ani příchod významného jména.

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]