Řekové asi nevědí, že my jsme nad koronavirem vyhráli a všichni se od nás učí

Ilustrační foto (pixabay)

Ilustrační foto | FOTO: pixabay

Řecko kvůli nárůstu případů nákazy koronavirem zpřísňuje protiepidemická opatření včetně pravidel pro cestování. Turisté z několika evropských zemí včetně České republiky budou muset při vstupu do Řecka od 17. srpna předložit maximálně tři dny starý negativní test na koronavirus, píše ČTK. To tedy vážně nechápeme. Znamená to, že Řekové nevědí, že jsme v boji proti koronaviru nejlepší?

Vyhráli jsme, jsme nejlepší, ušili jsme si roušky, celý svět se od nás učí! Tak to přece říkal náš pan premiér Andrej Babiš, no ne? Tak proč mu zase někdo hází klacky pod nohy? Neudala ho náhodou zlá opozice, která nemá jiný program než antibabiš, v Řecku, aby ho poškodila? To je nepřijatelné!

Navíc se tak stalo Babišovi za zády. On sám byl na dovolené na Krétě, kam vůbec nechtěl, ale zájezd by propadl. Jinak totiž máme cestovat jen po Česku. A mezitím se tu připravila tahle nehoráznost, která vůbec nebere v potaz naše úspěchy.

Můžeme si ale oddechnout. Pan premiér, který neumí používat počítač, osobně řídí chytrou karanténu. Ta sice vůbec nefunguje a počty nakažených stále rostou, ale to nevadí, lidem je třeba tvrdit něco jiného a hlavně hodně zvednout důchody, to je zásadní.

Andrej Babiš opět selhal. Češi, kteří se chystají na dovolenou, mají problém, a je to vinou neschopnosti vlády. Testování navíc trvá dlouho, někteří nestíhají a ruší již zaplacené zájezdy. Ale nebojte se! My jsme vyhráli a už je líp!

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]