Řemeslník v šoku, rozkopal totiž zahradu u špatného domu

Ilustrační foto (pexels.com)

Ilustrační foto | FOTO: pexels.com

Sehnat dobrého a pracovitého řemeslníka je dneska velký problém. Některým se nechce pracovat, jiní zase pokazí, na co sáhnou. Existují ovšem i takoví, kteří jsou prostě jen zbrklí. O jednom takovém informuje The Daily Mirror.

Uživatel TikToku, používající nick @Dafishaaa, se na sociální síti podělil o zážitek, který mu není třeba závidět. V rámci své práce má totiž na starost i půdní práce, jako jsou třeba úpravy zahrad. A právě kvůli této činnosti se dostal do potíží.

@dafishaaa

When you go to prep a pour and end up going to the wrong house… 😒😭 #mondays #embarrising #landscaping #fyp #willbebacktoreplaceyourpavers

♬ original sound – Dafishaaa

Když totiž dorazil na místo, kde měl ten den pracovat, pustil se do kopání na zahradě. Chtěl mít náskok, než přijede jeho nadřízený. To ovšem netušil, že se v jedné ulici nacházejí dva domy s číslem 37 – a on si vybral ten špatný. Podle textovky od šéfa, kde měl instrukce, to totiž nebylo možné zjistit.

„To je ale začátek dne, co?“ říká mladík na videu. „Právě jsem přišel k úplně cizímu domu, donutil je otevřít kůlnu, vytáhl jsem jim dlažbu z trávníku, pak počkal na šéfa, abych zjistil, že je to špatný dům,“ vysvětluje.

Zmatená dvojice se pokusila škody napravit tím, že dlažbu vrátila zpět na místo, ale jak avizovala na videu, bude zřejmě nutná pečlivější práce, aby vše vypadalo jako dřív.

@dafishaaa

Bosses view on yesterdays monday-itis #fyp #landscaping #boss #tylerslandscapes #melbournesbestlandscapers

♬ original sound – Dafishaaa

Lidé, kteří video na sociální síti viděli, se snažili řemeslníka uklidnit a podělili se o své zážitky. Jeden třeba natřel špatný dům, druhý pak zastřešil jinou budovu, než měl.

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]

Související články