Řetězový e-mail líčí Milion chvilek jako sudetoněmecké agenty a Zemana s Babišem jako pravé vlastence

Miloš Zeman a Andrej Babiš jsou prý praví vlastenci. (FB)

Miloš Zeman a Andrej Babiš jsou prý praví vlastenci. | FOTO: FB

Aktivisté z iniciativy Milion chvilek pro demokracii jsou znovu terčem nenávistných řetězových e-mailů, které obíhají zemi po mailových schránkách důchodců z venkova. Tentokrát jsou v rozsáhlém a silně fanatickém materiálu představeni jako agenti Sudetoněmeckého landsmanšaftu. Prý usilují o vrácení veškerého majetku i půdy třem milionům sudetských Němců, kteří byli po válce odsunuti z Československa a byl jim zkonfiskován majetek. Zjevné absurdity jsou zdánlivě doloženy citacemi ze sudetoněmeckých dokumentů a „objevy“ nejmenovaných zpravodajců. 

Poselství se tváří jako článek nejmenované redakce, která přitom čerpá z údajných důvěrných materiálů českých bezpečnostních složek, v nichž stále ještě pracují věrní vlastenci, ačkoli se musí téměř skrývat. Zároveň vší silou brání tři jiné vlastence, proti nimž je veden zákeřný útok Milionu chvilek. Těmito opravdovými vlastenci v čele státu jsou Miloš Zeman, Andrej Babiš a Marie Benešová. Nad Andrejem Babišem se ovšem vznáší jistý otazník, protože prý ustoupil nátlaku německé kancléřky Angely Merkelové a couvl od koalice hnutí ANO s KSČM a SPD Tomia Okamury.

Jinak je zde ale Andrej Babiš prezentován jako obránce českých zájmů před sudetskými Němci, protože jeho Agrofert zabral většinu sudetoněmecké půdy. To je v e-mailovém sdělení líčeno jako geniální Babišův tah, kterým si ovšem proti sobě poštval sudetoněmecké agenty z Milionu chvilek.

Zde je úryvek z materiálu, který má plných 31 stran:

Redakce opět obdržela z okruhu bezpečnostních složek další výbušný materiál, který odhaluje nebezpečné pozadí organizovaných demonstrací proti Andreji Babišovi, Marii Benešové a Miloši Zemanovi. Tito tři politici mají jedno společné, a pozor, není to ruská stopa nebo proruské postoje, jak by se prvoplánově dalo očekávat. Není to ani přátelské napojení na struktury okolo Pražského hradu, tímto společným jmenovatelem je něco, co mnohé z vás vyděsí. 

Stejně tak to vyděsilo některé české zpravodajce, kteří nám důvěrně postoupili některé rozpracované materiály o pozadí organizačních stop demonstrací proti těmto 3 osobám, a to nejen v posledních měsících, ale dokonce v posledních několika letech. Tím společným jmenovatelem jsou zájmy Sudetoněmecké landsmančaftu a jeho lobby v ČR. Zpravodajské rozpracování neziskovky Milion chvilek to nejen potvrzuje, ale i přímo dokladuje. 

Díky zpravodajským kontaktům se nám tak podařilo zmapovat a rozkrýt jeden z hlavních účelů demonstrací spolku Milionu chvilek, z. s. a jako vždy, i nyní jsou veledůležité osoby, které spolek sponzorovaly, ale i lidé, kteří spolku podepsali podporu. Kolem tohoto spolku se totiž pohybují stejní lidé, kteří se účastnili Sudetoněmeckého školení v Mariánských Lázních s tématem, jak zlikvidovat nacionalismus v ČR, jak nastolit v Česku pořádek ve stylu německé Nové Evropy, a jak permanentní relativizací historie přimět českou vládu, aby ve finále sama A DOBROVOLNĚ usilovala o zrušení Benešových dekretů.

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]