Aktuální Revue FORUM se na prvním místě věnuje demonstracím, které se konají po celé České republice a které vyvrcholí v neděli 23. června na Letné. Bude to největší demonstrace od roku 1989? A jaké byly ty předchozí? I vy jste nám pomohli mapovat dění v regionech, děkujeme!

OBJEDNÁVEJTE ZDE

Demonstrace ale nejsou jediným tématem aktuálního čísla. Přinášíme rozhovor se skokanem evropských voleb Alexandrem Vondrou, s fotografem Antonínem Kratochvílem a také s historikem Eduardem Stehlíkem. O důležitých tématech naší minulosti, přítomnosti i budoucnosti.

A vzpomínáte si ještě na zachránce před zlojedy Karla Janečka? Už moc nezachraňuje. Většinu času mu totiž zabírají ženy! A za to jim děkujeme.

Jan Jandourek přináší vyčerpávající článek o klimatické změně. Může za ni člověk? Přehled argumentů, jaký jinde nenajdete. A stejně tak jedinečný je profil Otakara Van Gemunda, známého aktivisty, který bojuje proti popuistům a autoritářům.

Už máte nové číslo i vy?

Právě v této době potřebujeme nezávislá média. Podpořte nás prosím a objednejte si předplatné Revue FORUM ZDE. Děkujeme!

Revue Forum Banner