Revue FORUM: Vše, co chcete vědět o demonstracích, klimatické změně nebo ženách Karla Janečka

Aktuální Revue FORUM se na prvním místě věnuje demonstracím, které se konají po celé České republice a které vyvrcholí v neděli 23. června na Letné. Bude to největší demonstrace od roku 1989? A jaké byly ty předchozí? I vy jste nám pomohli mapovat dění v regionech, děkujeme!

OBJEDNÁVEJTE ZDE

Demonstrace ale nejsou jediným tématem aktuálního čísla. Přinášíme rozhovor se skokanem evropských voleb Alexandrem Vondrou, s fotografem Antonínem Kratochvílem a také s historikem Eduardem Stehlíkem. O důležitých tématech naší minulosti, přítomnosti i budoucnosti.

A vzpomínáte si ještě na zachránce před zlojedy Karla Janečka? Už moc nezachraňuje. Většinu času mu totiž zabírají ženy! A za to jim děkujeme.

Jan Jandourek přináší vyčerpávající článek o klimatické změně. Může za ni člověk? Přehled argumentů, jaký jinde nenajdete. A stejně tak jedinečný je profil Otakara Van Gemunda, známého aktivisty, který bojuje proti popuistům a autoritářům.

Už máte nové číslo i vy?

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]

Revue Forum Banner