Režisér a producent Fero Fenič přišel s výzvou pro dvě televizní stanice, na kterých se tento týden uskuteční debaty kandidátů na prezidenta. Do debat na TV Prima a na České televizi dorazí oba kandidáti, MIloš Zeman a Jiří Drahoš a Fero Fenič požaduje, aby debaty proběhly vestoje. Aby oba kandidáti potvrdili, že jsou zdraví a plní sil.

„Žádáme, aby kandidáti na prezidenta republiky diskutovali VESTOJE! Odpovídá to principům rovnosti, neznevýhodňování žádného ze soupeřících, základním podmínkám fair play sportovních klání i obvyklosti obdobných prezidentských diskusí ve světě. Ani kandidátům nic nebrání v dodržení této zvyklosti, protože oba dva veřejně potvrdili, že jsou zdraví a plní sil,“ uvedl ve výzvě Fero Fenič.

Podobné hlasy se ozvaly už v posledních dnech. Tématem, které je často diskutováno, je zdravotní stav MIloše Zemana. Vzhledem k problémům, které má při chůzi, je zřejmé, že hodina stání při diskuzi by pro něj byla jen obtížně zvládnutelná.

Právě v této době potřebujeme nezávislá média. Podpořte nás prosím a objednejte si předplatné Revue FORUM ZDE. Děkujeme!

Revue Forum Banner
Štěpán Malát
Štěpán Malát
Další články autora