Režisér Fenič vyzval televize: Kandidáti na prezidenta mají diskutovat vestoje

Facebook

Fero Fenič | FOTO: Facebook

Režisér a producent Fero Fenič přišel s výzvou pro dvě televizní stanice, na kterých se tento týden uskuteční debaty kandidátů na prezidenta. Do debat na TV Prima a na České televizi dorazí oba kandidáti, MIloš Zeman a Jiří Drahoš a Fero Fenič požaduje, aby debaty proběhly vestoje. Aby oba kandidáti potvrdili, že jsou zdraví a plní sil.

„Žádáme, aby kandidáti na prezidenta republiky diskutovali VESTOJE! Odpovídá to principům rovnosti, neznevýhodňování žádného ze soupeřících, základním podmínkám fair play sportovních klání i obvyklosti obdobných prezidentských diskusí ve světě. Ani kandidátům nic nebrání v dodržení této zvyklosti, protože oba dva veřejně potvrdili, že jsou zdraví a plní sil,“ uvedl ve výzvě Fero Fenič.

Podobné hlasy se ozvaly už v posledních dnech. Tématem, které je často diskutováno, je zdravotní stav MIloše Zemana. Vzhledem k problémům, které má při chůzi, je zřejmé, že hodina stání při diskuzi by pro něj byla jen obtížně zvládnutelná.

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]

Revue Forum Banner