Režisér Jan Hřebejk vyzval: Bojkotujte Zemana, nic nedělá, jen žije ze svých hnusáren

Jan Hřebejk: Babiš nepotřebuje lidi, kteří něco umějí, ale ty, co ho budou poslouchat ()

Ostrou výzvu zveřejnil na sociálních sítích režisér Jan Hřebejk. Žádá, aby lidé ignorovali Miloše Zemana a jeho okolí, tedy zejména Jiřího Ovčáčka. Režisér vyzývá také k tomu, aby „myšlenky“ Miloše Zemana lidé nešířili na sociálních sítích. Tam za prezidenta komunikuje právě Ovčáček. Zeman o svých počítačových schopnostech hovořil pouze jednou, když vysvětloval, že mu dětské porno dali do jeho počítače hackeři z Alabamy. Nakonec se zjistilo, že se k pornu proklikal sám.

Zpět k Janu Hřebejkovi. „Moc chci poprosit každého, kdo mě sleduje, a za rtw děkuju: Nesledujte, nekomentujte, neretweetujte, nepolemizujte … s Milošem Zemanem. Ignorujte ho!! Totálně, a také šiřte ten bojkot. On nic nedělá, jen žije z následků svých provokací a hnusáren. Nešiřte, ignorujte, blokujte,“ napsal známý režisér na Twitteru. Sdělení má velký počet sdílení i ohlas. Lidé pod výzvou diskutují o tom, zda je správné Zemana ignorovat, nebo zda je lepší jeho činnost a kroky sledovat.

Hřebejk se k Miloši Zemanovi vyjadřuje kriticky dlouhodobě. „Pro mě je to ve všech ohledech ohavný chlap. Třeba ve všech naváženích se do slabších,“ vysvětlil svůj postoj před časem na DVTV. „Jak někdo napsal, je normální, že se lidé smějí prezidentovi, ne že se prezident směje lidem nebo skupinám,“ dodal Hřebejk. Zemana považuje za šoumena, který se však dostal do fáze, že by pro fór vraždil. „Pro mě je to, jako když máte v baráku vulgárního ožralu, který čůrá na schodišti,“ přirovnal prezidentovo chování.

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]

Revue Forum Banner