Rituální fotografie, kterou používá SPD k strašení, je opět venku

ČTK

Zleva předseda poslaneckého klubu hnutí Svoboda a přímá demokracie Tomia Okamury Radim Fiala a předseda hnutí Tomio Okamura | FOTO: ČTK

To už tady dlouho nebylo. Konkrétně od kampaně do eurovoleb. Pro okamurovce „kultovní“ fotografie Věry Jourové a George Sorose opět koluje po sociálních sítích. Tentokrát provázená textem Tomio Okamury o podpoře neomarxistické agendy Evropské unie. SPD je zklamaná, že sociální demokracie zůstala ve vládě, tak se zase trochu zlobí na Andreje Babiše.

Pavel Hofman

Okamura už se třásl, jak zabere místa ministrů za ČSSD hned poté, co Jan Hamáček podá jejich demisi. K tomu však, ani za velkého přispění Miloše Zemana, nedošlo. Proto se z hnutí ANO zase na chvíli stal nepřítel předsedy SPD.

Je to tak vždy, kdy už Okamura strká nohu do dveří Strakovy akademie, ale Babiš mu těsně před nosem zavře. Potom se chvíli na internetu objevují kritické výkřiky šéfa extremistického hnutí. Po čase ovšem dojde k smíru, což dokazují hlasování v poslanecké sněmovně, kde SPD zvedá ruku jako jeden muž vždy, když to premiér vyžaduje.

Nyní je ovšem ono „válečné“ období, proto se okamurovci musí nějak proti ANO vymezit. K tomu jim často slouží fotografie Věry Jourové a George Sorose. Ta má podle vedení SPD jasně dokazovat, že Babišovo hnutí chce do naší země zavléct imigranty. Tak o tom alespoň psal Radim Fiala před volbami do Evropského parlamentu, kdy varoval před ANO.

Nyní je kritika mířena přímo na českou eurokomisařku, která má podle Okamury prosazovat cenzuru vlastenců a odpůrců imigrace a islámu a dokonce se připojila k tažení Evropské unie proti Orbánovu Maďarsku. Jourová je tak prezentována de facto jako Soros v sukních. Tím je pro předsedu SPD hrozbou a je třeba opět ukázat, jak se kamarádí s tím zlým globalistou.

Babišova vláda opět podporuje globalistku a sluníčkářku Věru Jourovou z ANO na post eurokomisařky. Hnutí ANO, ČSSD a…

Zveřejnil(a) Tomio Okamura – SPD dne Středa 4. září 2019

Až se situace uklidní a Babiš si Tomia Okamuru zase trochu udobří, bude „škodlivost“ Věry Jourové kvůli Sorosovi zapomenuta. Ovšem jen do té doby než ministerský předseda šéfa SPD zase něčím nezklame.

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]

Revue Forum Banner