Rock Café oslaví 32. narozeniny, s hudební gratulací dorazí 7krát3 a The Valentines

Rock Café oslaví 32. narozeniny (Rock Café / se souhlasem)

Rock Café oslaví 32. narozeniny | FOTO: Rock Café / se souhlasem

Zatímco třicáté výročí své existence Rock Café mohlo slavit jen speciálním výdejním okénkem a v online prostoru, oslavy 32. narozenin se už uskuteční tak, jak to mají v klubu nejraději – s nabitým sálem! A kdy? V pátek 20. ledna.

Hlavní roli bude hrát samozřejmě hudba. Hvězdou narozeninového menu bude popová kometa a českobudějovický rodák 7krát3, jenž dorazí i se svým live bandem. Štěpán Hebík, který se pod tímto pseudonymem skrývá, nedávno vydal novou desku II, kterou pokřtil ve vyprodaném Lucerna Music Baru. Kromě toho za sebou má i velmi plodné spolupráce s dalšími legendami česko-slovenské scény – Jiřím Kornem, PSH nebo třeba Rytmusem. Jako hudební předkrm vystoupí indie–popové trio The Valentines z Hradce Králové.

Takto hutné dva chody je potřeba zapít, i na to ale v Rock Café mysleli. Ve spolupráci s pivovarem Bad Flash uvařili vlastní pivní speciál, který spatří světlo výčepu právě v pátek 20. ledna. Kromě toho zrak a chuťové buňky návštěvníků potěší také speciální fotokout, nápojový lístek a výzdoba z dob, kdy klub vznikl – z devadesátek!

Nechat si ujít takové labužnické kulturní menu v nejstarším pražském hudebním klubu by byl hřích. Na viděnou 20. ledna na Národní!

Vstupenky můžete koupit na webu GoOut.net.

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]

Související články