Rodiče oddali svá dvojčata, v minulém životě totiž prý byli milenci

Ilustrační foto (pexels.com/Edwin Ariel Valladares)

Ilustrační foto | FOTO: pexels.com/Edwin Ariel Valladares

Pověrčivost může být velmi nebezpečná. Málokdo na ní sice lpí až přehnaně, ale najdou se i takoví jedinci. Třeba v Thajsku podle deníku The Sun oddali pětiletá dvojčata jen proto, že se jejich rodiče báli, aby na rodinu nepřišla smůla. 

Pětiletí sourozenci doplatili na to, že se jejich rodiče řídí buddhistickým učením. To tvrdí, že dvojčata přicházejí na svět společně proto, že v minulém životě byla také propojena, třeba jako milenci.

Právě to si mysleli i thajští rodiče, kteří se rozhodli, že udělají maximum pro to, aby napravili, co se ve vztahu jejich dětí v minulosti nezdařilo. Domnívali se totiž, že se jejich potomci nestačili vzít, než byl z nějakého důvodu jejich vztah ukončen.

Proto se jedenatřicetiletý otec a třicetiletá matka rozhodli, že uspořádají svým dětem svatbu. Obávali se, že pokud to neudělají, bude jejich životy provázet smůla, kterou měly jako domnělí milenci v minulém životě. „Děláme to jen proto, abychom zajistili, že budou naše děti v bezpečí. Nechceme, aby byly nemocné, a to se nestane, pokud se budeme řídit naší vírou,“ vysvětlil otec.

„Máme takové štěstí, že máme dvojčata, ale obáváme se, že je tu něco, co je sleduje z jejich předchozích životů,“ dodala matka s tím, že svatba by měla očistit jejich karmu.

Přestože proběhla veselka podle místních tradic a nemusela by se za ni stydět žádná thajská rodina, právně manželství platné není. Samotná slavnost by ale podle rodičů měla stačit, aby jejich děti byly ochráněny před zásahem osudu.

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]

Související články