Rodina i policisté hledají zmizelou Dominiku. Blízcí podezírají jejího partnera

Dominika Halusková (Policie ČR)

Dominika Halusková | FOTO: Policie ČR

Za záhadných okolností zmizela čtyřiadvacetiletá Dominika Halusková z Prahy. Po dívce pátrá rodina, policisté i kamarádi. Někteří z nich hovoří o tom, že mohla být unesena přítelem. Dívka má vypnutý mobilní telefon. Zmizela už 25. prosince.

Podle informací v médiích dívka oslavila s rodinou Štědrý den, později ji matka odvezla do práce. Na další rodinné setkání už nedorazila, proto rodina zalarmovala policii. Pátrání je však zatím neúspěšné.

„Domíšku, prosím, dej o sobě zprávu. Vrať se, ničeho se neboj. Klidně si promluvíme i s Jirkou. Je to tvůj partner. Já to budu respektovat,“ vzkázala dívce přes TV Prima její matka.
O tom, že by se zmizením mohl mít něco společného Dominiky 41letý přítel, se zmiňoval na sociálních sítích její kamarád.
Dominika měří 168 cm, je štíhlé postavy, má hnědé vlasy a oči.

 

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]