Rodit musíš, až dokončím rekonstrukci domu, trvá si na svém tchyně 

Ilustrační foto (pexels.com)

Ilustrační foto | FOTO: pexels.com

S matkou svého protějšku má problém velké množství lidí. Tchyně se tak stala postrachem a také terčem vtipů. Je se však čemu divit, když se najdou podobné takové, o níž informuje The Daily Mirror?

Těhotná žena se dostala do prekérní situace. Místo toho, aby se v poklidu těšila na příchod svého prvního potomka, je ve stresu. Její tchyně jí totiž dala za úkol věc téměř neskutečnou.

Za dva týdny mám rodit. Právě mi volala vzlykající tchyně a prosila mě, abych nerodila dřív než 15. června, až dokončí rekonstrukci svého nového domu a nastěhují si do něj všechny věci, svěřila se budoucí maminka na sociální síti.

Tchyně prý nechce přijít o ten okamžik, kdy poprvé dítě spatří světlo světa. Zároveň nebude moci přijet a zůstat u nás, dokud nedokončí všechny práce v domě, vysvětlila bezradná žena. 

Té nepomohlo ani to, že manželově matce oznámila, že ji lékaři při posledním vyšetření varovali před tím, aby přecházela termín porodu. Dítě je totiž už dost velké a mohly by nastat komplikace.

Jak je vidět, některé tchyně jsou skutečně podobné těm, kterým se věnuje velká část vtipů a v rodině byste je rozhodně nechtěli. Jak se s netradiční prosbou popere nastávající rodička, se ukáže během několika dní.

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]

Související články