Román Myší díra: Silný příběh s neobvyklým vypravěčem

Román Myší díra je k dostání na e-shopu FORUM. (FORUM 24)

Román Myší díra je k dostání na e-shopu FORUM. | FOTO: FORUM 24

E-shop FORUM přináší originální román Myší díra. Jeho autorka Simona Votyová debutovala v roce 2002 s pohádkou Dalmatin Barvička, která se stala předlohou dětského muzikálu. Mezi její známá díla patří dále i Provařená (2017), Čiperkové na cestách (2018) a Chci tě mít ve skříni (2019). S románem Myší díra přichází na knižní trh v roce 2021.

Příběh vypráví o osmiletém Axelovi, který má vadu řeči, starý mobil a depresivní matku, která mu nedopřeje ani slavit Vánoce. Jejich starý soused, všemi neoblíbený a věčně nasupený samotář, žije ze vzpomínek na bývalou partnerku. Padesátnice Jolana žije naopak přítomností a svou slibnou kariérou, zato nesnáší děti a ostatní sousedé jsou jí spíše lhostejní. Pětadvacetiletý Cyril je čistotou posedlý podivín, jehož největší vášní je sex.

A ti všichni jsou sousedé v jednom domě, který se pro skvěle promyšlený román stává celým vesmírem. Jednotlivé charaktery, vztahy, ale také touhy a sny sledujeme očima nečekaného svědka, který vidí vše, zatímco sám zůstává neviděn. Co bude následovat, pokud se v jednom okamžiku jejich životy protnou?

OBJEDNÁVEJTE ZDE.

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]

Související články