Roman Prymula po návštěvě fotbalového zápasu končí. Babiš s ním rozvázal spolupráci

repro ČT

Premiérův poradce Roman Prymula | FOTO: repro ČT

Premiér Andrej Babiš ve čtvrtek ukončil spolupráci se svým poradcem a bývalým ministrem zdravotnictví Romanem Prymulou, a to kvůli dnešní Prymulově účasti na fotbalovém zápase. Takové chování prý působí papalášsky. Prymula ČTK sdělil, že účast diváků na fotbale byla povolena, že měl před akcí negativní test na koronavirus a na tribuně měl respirátor.

„Ano, byl jsem s dvě hodiny starým negativním testem a respirátorem na legálním fotbalovém zápase s povolenou návštěvou diváků,“ sdělil Prymula ČTK. „Podotýkám, že jsem letos neměl žádnou dovolenou, natož zahraniční. Zdá se, že já smím být pouze doma,“ doplnil. Prymula opakovaně prosazuje tvrdší opatření proti šíření nemoci covid-19. Ještě dnes před zápasem řekl České televizi, že premiérovi navrhne kvůli horšící se epidemické situaci zavedení striktních opatření na dva až tři týdny.

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]

Revue Forum Banner