Rozčílený Tom Cruise na natáčení sprostě nadával štábu

Americký herec Tom Cruise v Cannes představil nový film Top Gun: Maverick  (flickr.com/Dick Thomas Johnson)

Americký herec Tom Cruise v Cannes představil nový film Top Gun: Maverick | FOTO: flickr.com/Dick Thomas Johnson

I hollywoodská superstar někdy neudrží nervy na uzdě. Přesvědčit se o tom mohli přítomní při natáčení nového dobrodružství agenta Ethana Hunta. Jeho představitel Tom Cruise se totiž na některé členy štábu sprostě rozeřval kvůli koronavirovým opatřením. Podle listu The Guardian to dokazuje i nahrávka, kterou zveřejnil deník The Sun.

Sedmý díl série Mission: Impossible je už nedočkavými diváky vyhlížen, ale jeho natáčení se kvůli pandemii zatím stále protahuje. To rozhodně Cruise netěší ani jako herce, ani jako producenta. Podle posledních informací z Velké Británie, kam se tvůrci přestěhovali, je zjitřená atmosféra cítit velmi intenzivně.

Dramatický byl především okamžik, kdy si slavný herec všiml, že někteří členové štábu nedodržují důležitá covidová opatření. Obzvlášť se mu nelíbilo, že mnozí ignorují nařízené odstupy. „Už to nikdy nechci vidět! Pokud to uděláš znovu, letíš. Nikdo z vás už to sakra nedělejte,“ říká Cruise na nahrávce.

„Vytváříme tisíce pracovních míst, vy svi*ě. … Filmy se točí kvůli nám. Pokud zavřeme, bude to lidi stát práci. To se děje. Můžete jim pak říct, proč přicházejí o své domovy. Nebudou mít na stole jídlo, nebudou mít na vysokoškolské vzdělání svých dětí,“ křičela naštvaná hollywoodská hvězda a přidala několik velmi sprostých výrazů.

Pandemie koronaviru způsobila Mission: Impossible 7 problémy již několikrát. Například v únoru se muselo pozastavit plánované třítýdenní natáčení v Benátkách. Film přišel kvůli přerušené výrobě i o plánovaného hlavního padoucha Nicholase Houlta. Ten se rozhodl odstoupit a nahradil ho tak Esai Morales. 

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]

Související články