Rozhovor Babiše ml., který nejde vytěsnit. „Nejdřív pán, potom pes,“ říkal mu v dětství „tatínek“

Fotografie, kterou poslal Andrej Babiš mladší deníku FORUM 24 (Andrej Babiš mladší, použito se svolením autora)

Fotografie, kterou poslal Andrej Babiš mladší deníku FORUM 24 | FOTO: Andrej Babiš mladší, použito se svolením autora

Andrej Babiš mladší v posledních měsících poskytl rozhovor několika médiím. Přinesl závažné informace o tom, do čeho ho jeho otec namočil, a tedy, proč mu spřízněné osoby jeho otce diagnostikovaly psychické problémy a proč ho otec nechal, slušně řečeno, uklidit na Krym. Ten poslední rozhovor je ale jiný.

V neděli zveřejnil deník FORUM 24 rozhovor s Babišem mladším, který jde jen obtížně vytěsnit z hlavy. Především tedy části textu, kde junior popisuje vztah mezi otcem a synem a jaké měl dětství. Jsou to děsivé informace.

„Už jako malý kluk jsem slýchával od otce (omlouvám se předem za slovník), že jsem h*vno, a jeho motto, které mi často opakoval, bylo: větší pes j*be, menší čeká. Nebo nejdřív pán, potom pes… S tím, jakým je člověkem, nic nenadělám, ale v žádném případě už v něm nevidím ztělesnění slova „otec“,“ popsal Andrej Babiš mladší. Dále také zmínil, že jeho otec si nezaslouží, aby ho měl kdokoliv rád. „Můj otec byl vždy falešný a zlý, politika ho nijak nezměnila, jenom se zlepšila jeho schopnost přetvařovat se. Pravda je ta, kterou zná asi jenom rodina z jeho prvního manželství, že je to sadista,“ řekl syn premiéra.

()

Co si pomyslíte, když vidíte na ulici člověka, jak ječí na své dítě, že je ho*no a že nejdříve pán, potom pes? Co takovému „tatínkovi“ řeknete? Co s ním? Jak vůbec může být někdo schopný takhle komunikovat se svým dítětem? Jak mohou nějakého rodiče napadat taková slova? A jak asi senior komunikoval s maminkou onoho dítěte, svojí první manželkou?

Je to tak neuvěřitelně smutný a zároveň dokonalý popis našeho premiéra, který mnohé vysvětluje. Například jeho vztah k okolí a k lidem obecně. On je pán, ostatní jsou psi. On je silnější pes, takže si vzal Českou republiku. Přesněji řečeno, on se považuje za silnějšího psa. Ve skutečnosti to není silnější pes ani pán. Je to neuvěřitelný srab, sobec a zbabělec, který jen kvůli své zbabělosti vydává vlastního syna za psychicky nemocného, zlikviduje ho a nechá ho unést na Krym.

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]